Home PRESEZON Czat Bloga

Czat Bloga

13
0

Krótko i treściwie o czacie.

Rok temu, w trakcie Charity Shield na czacie Bloga wiało pustką. W zasadzie nie było nikogo. Pre-season 2015/2016 daje redakcji dużo satysfakcji bo czat żyje sam z siebie, co pozwala mieć nadzieję, że po pierwszym gwizdku GW1 będzie nas jeszcze więcej. To on i komentarze są najlepszym dowodem dynamicznej ewolucji naszej mikrospołeczności. Rozwija się już w zasadzie sama nie potrzebując takich błaznów jak ja.

Redakcja da z siebie wszystko aby towarzyszyć Wam w trakcie gameweeku, informować o składach, golach, punktach i etc. Nie zawsze się uda. Nie dajemy sobie również specjalnych uprawnień ani monopolu na wiadomości, linki czy zdarzenia z aktualnych spotkań. Zapraszamy do pisania, zadawania pytań, wymiany doświadczeń, poddawania w wątpliwość rzeczywistości. Sam uważam, że jest z nią coś nie tak. Prosimy wyłącznie o pilnowanie kilku podstawowych zasad:

1. Brak wulgaryzmów. W realu przeklinamy, bywa, ale w komentarzach i na czacie prosimy o powtrzymanie się od tych najbardziej dosadnych i wulgarnych emocji. Czasami bardzo łatwo przekroczyć Rubikon – starajmy trzymać poziom. Jakikolwiek, ale trzymać. W najcięższych przypadkach zawsze możecie liczyć na bluzga ze strony Admina, którego „kurwa mać” będzie mieć siłę legionów. Przy okazji prosimy o rozwagę przy nazywaniu własnych drużyn. Przykładowo, ekipa Wielkie chuje z Piątkowa rzeczywiście lokalnie może rządzić w kontekście długości przyrodzenia, ale w turniejach czy mini ligach będzie niemile widziana. Podobnie rzecz się ma z nazwami obrażającymi mniejszości, większości, religie czy konkretnego Iksińskiego spod 14. Zdaję się na Wasze wyczucie tematu i intuicję.

2. Nie wklejamy linków do streamów. Ligę angielską znajdziemy w Polsce na antenie stacji Canal Plus. Pełne pro + doskonali komentatorzy. Polecam. Czasami trafi się mecz bez polskiej transmisji, ale nie chcemy tworzyć wyjątków od reguły. Po prostu bez linków na czacie.

3. Prosimy nie zapodawać fejkowych goli i wyników. Pomylić się może każdy – nic w tym złego – ale wpisanie dla żartu gol w sytuacji powszechnego napięcia i stresu jest niemile widziane.

4. Prosimy nie linkować spamu. Nie potrzebuję jeszcze chińskiej viagry i laptopa za złotówkę.

5. I na koniec uprasza się o wzajemną akceptację i szacunek. Siedzimy wspólnie po uszy w szambie – nie ma potrzeby dzielić się na lepszych czy gorszych.

Tyle proszę Państwa. Wyżej to w sumie prośby – nie 5 starotestamentowych przykazań. Ubiegły sezon z czatem nie przyniósł żadnych kłopotów, wstydu czy problemów. Jestem pewien, że i w tym będzie podobnie. Nasz dział techniczny IT informuje ponadto, że co jakiś czas warto odświeżyć stronę/czat przez F5 – stosunek ilości komentów do płynności niekiedy bywa zawodny.

Zapraszamy nieobecnych do rejestracji i do zobaczenia w sobotę o 13:45.

 

 

13 komentarzy

 1. bumelant

  8 sierpnia, 2015 at 4:49 pm

  Trafiliście z Mahrez, gratuluje!

  Reply

 2. masian

  8 sierpnia, 2015 at 2:51 pm

  Rooney asysta wtf?!

  Reply

 3. Majek

  3 sierpnia, 2015 at 2:01 pm

  Gdzie jest ten czat bo odnośników nie widzę (przeglądam ze smartfona teraz)

  Reply

  • Kooneer

   3 sierpnia, 2015 at 2:05 pm

   Podbijam

   Reply

  • garret

   3 sierpnia, 2015 at 2:42 pm

   Prawy dolny róg. Na mobilnych działa z apka Spot.IM. Zarejestrowanych jest 133 userow – ja wyslalem 13k wiadomości zatem działa 🙂

   Reply

   • Majek

    3 sierpnia, 2015 at 2:50 pm

    Spoko widzę że jakiś kod z laptopa trzeba podać, potem sprawdze.

    Reply

   • Majek

    3 sierpnia, 2015 at 5:16 pm

    Dołączyłem właśnie 😉

    Reply

   • bQuiet

    4 sierpnia, 2015 at 5:27 am

    brakowało mi czatu na telefonie. nie miałem pojęcia, że da się to załatwić.

    Reply

 4. jotpeg

  3 sierpnia, 2015 at 10:25 am

  „….po uszy w szambie” – coś w tym jest :), ja już od tygodnia chodzę jakiś taki „elektryczny”

  Reply

 5. matek

  3 sierpnia, 2015 at 9:10 am

  O ile dobrze pamiętam to na samym początku na czacie było max 10 slotów 😀

  Reply

  • garret

   3 sierpnia, 2015 at 9:56 am

   Na tym starym tak.

   Reply

  • szymken

   3 sierpnia, 2015 at 9:57 am

   No przecież to jest niszowy blog 🙂 Aha…

   Reply

   • gruwwa

    3 sierpnia, 2015 at 10:07 am

    No jest niszowy :/ Jak lajków na FB będzie 10 k to zmienię nazwę 😀

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *