Home PRESEZON Ceny #FPL – Bramkarze

Ceny #FPL – Bramkarze

5
0

[mks_dropcap style=”letter” size=”20″ bg_color=”#ffffff” txt_color=”#008f5d”] 30 dni przed startem sezonu #FPL możemy założyć drużynę.[/mks_dropcap]   Wszystkie plany układane w głowie można pewnie wyrzucić do kosza w tym momencie. Wszystko za sprawą cen zawodników które nie jednego zszokowały dniu dzisiejszym. Trzech najdroższych zawodników #FPL  w tym sezonie to w kolejności; RVP 12,5 mln, Aguero 12 mln i  Sturridge za 11,5.

Trzech zawodników ataku którzy mają wszystko aby zastąpić Suareza w #FPL, tylko jest jedno ale później zostanie nam średnio 5,3 mln na 12 zawodników. Pewnie uda się złożyć coś takiego. Ja się nie podejmuje jednak. Co poza najdroższa trójka w grze? Na pierwszy ogień bramkarze Fantasy Premier League.

Najdroższymi bramkarzami są Courtois i Cech. Aby mieć jednego z tych bramkarzy trzeba wydać 6 mln. Taka sama cena będzie jeżeli ktoś zdecyduję się na Harta. Co do Anglika to trzeba mieć się na uwadze przy jego wyborze gdyż Pelegrini sciągnał z Malagi Cabalero. Nie jestem przekonany że Anglik ma miejsce w pierwszej XI z automatu.

5,5 mln to cena jaką trzeba zapłacić za bardzo solidnych bramkarzy. Szczesny, Howard, Reina, Mignolet, Caballero, De Gea, Lloris patrząc w kalendarz to hiszpański bramkarz United powinien być najlepszym wyborem w tym przedziale cenowym. WorldCup pokazał że ten Pan również będzie dobrym wyborem, bez względu na cenę?

 

5 mln trzeba będzie przeznaczyć na tych bramkarzy Speroni, Robles, McGregor, Lindegaard, Boruc, Friedel, Begovic, Vorm, Fabianski, Adrián. Jak zawsze bramkarze WHU i Stoke w cenie. Do tego Speroni po udanym poprzedni sezonie i dwóch Polaków. Boruc ma dobry kalendarz, za to Fabian chyba o pół miliona za drogi mimo wszystko i jeszcze Vorm jako konkurent.

4,5 mln to cena za bramkarzy na dorobku którzy mogą odpalić, Foster, Krul i Guzan. Powiedział bym znani i lubiani. Krul i Foster dobry kalendarz.

 

Guzan tylko pierwsze 3 mecze.

 

W tej cenie będziemy mieli również rywalizację bramkarzy z Sunderlandu, Mannone vs Pantilimon. Pierwszy uratował Premier League w poprzednim sezonie, Pantilimon postraszył Harta w poprzednim sezonie Premier League. Na koniec zawodnicy którzy awansowali do ligi. Heaton z Burnley, Schmeichel z Leicester i Green z QPR. Tutaj chyba tylko ten ostatni jeżeli popatrzymy na kalendarz meczy. 4 mln to raczej 0 minut w meczu i na naszym koncie w FPL

Dawno nie było to wrzucę małą sondę 🙂

5 komentarzy

 1. garret

  17 lipca, 2014 at 2:39 pm

  Mannone/Krull 🙂

  Reply

  • gruwwa

   17 lipca, 2014 at 6:02 pm

   Begovic/Krull na dzis

   Reply

   • garret

    17 lipca, 2014 at 7:29 pm

    To opcja numer 2, zamienic obronce Stoke na Oshea z Sunderlandu i zamiast Mannone wprowadzić Begovica. Czekam az się zakończą sparringi i wyklaruje obrona jednych i drugich.

    Reply

    • gruwwa

     17 lipca, 2014 at 7:55 pm

     Kto nie czeka, bardzo dużo się przez to zmieni 🙂 Mi się wydaje że te 0,5 mln miedzy Begovicem a Mannone czy innym za 4,5 będzie bardzo dużo na początek sezonu

     Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *