Home PROSPEKT Prospekt GW9

Prospekt GW9

0
0

Kiedy w poprzednim sezonie zaczynałem typowanie prospektów, liczyłem na to że liczby które robią ci zawodnicy przyniosą za chwilę asysty i bramki. Byłem tak bardzo do tego przekonany że to właśnie w nich szukałem szczęścia na przyszłość w FPL. Rzeczywistość okazała się zgoła inna, wytypowanie do prospekta oznaczało że dany zawodnik nie zrobił nic ciekawego ze sobą. Właściwie był to sygnał dla osób odwiedzających blog aby czym prędzej sprzedać danego zawodnika. I jeżeli popatrzeć z tej perspektywy to był to bardzo udana seria postów. Więc, w tym sezonie na próbę , wytypowałem 4 zawodników którzy mogą w GW9….

Rondon – 8 strzałów, 5 sytuacji stworzonych. Najdroższy zakup w historii WBA nie ma najlepszego startu w Premier League. Fakt, zaliczył na wstępie asystę i bramkę ale później nic już się nie wydarzyło na jego koncie. Tylko te liczby, plus to że 4 strzały były celne co jest dobrą statystyką. Trochę się zdziwiłem że Tony Pulis wydał tyle kasy na napastnika. Mógł sobie kupić jakiegoś defensywnego pomocnika lub dobrego środkowego obrońcę a do ataku ściągnąć Waltersa z Crouchem i tak by swoje bramki zdobył. Ale, Rondon znalazł się w WBA i nie jest tak że nie zdobywa bramek bo nie oddaje strzałów itp, najzwyczajniej w świecie piłka po jego strzałach nie wpada do bramki przeciwnika 😉 Odblokuje się czy zaraz popadnie w zapomnienie?

Abdi – 6 strzałów, 14 sytuacji stworzonych. To są liczby z ostatnich 4 kolejek, a od początku sezonu Abdi ugrał 0 asyst i 0 bramek. Abdi ugrał w tym sezonie 11 pkt, czyli generalnie ginie w naszych poszukiwaniach zawodnika w formie, takiego który może cokolwiek nieść do naszego zespołu. Oczywiście jeżeli nie zrobi tego co robił w poprzednim sezonie, 39 sytuacji stworzonych i tylko 2 asysty.

Navas – 7 strzałów, 10 sytuacji stworzonych. Kiedy Silva zaświeci się na czerwono i tym samym wypadnie na kilka kolejek jego zastępcą w drużynie może zostać Navas. Nie wiem co wymyśli Pellegrini kiedy już przejdzie mu kac po wirusie FIFA. Ja obstawiam że to będzie Navas, za 6.4 mln dostaniemy zawodnika który jest w stanie zamienić liczby na asysty. Nie chciałem tego robić ale odwołam się do kalendarza. Z takim, słup soli może zaliczyć asystę.

Tadic – 6 strzałów, 14 sytuacji stworzonych. Tak dokładnie takie same liczby jak u zawodnika Watfordu. Ja chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. 14 sytuacji stworzonych i ZERO asyst. To musi się zmienić, tzn zaraz zaczną wpadać asysty. Do teraz zaliczył tylko 1 asystę, co jak na takiego zawodnika jest bardzo słabym wynikiem. Oby bramki po jego podaniach zapisywał na swoim koncie Graziano Pelle.

tadic pelle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *