Home PROSPEKT Prospekt GW10

Prospekt GW10

0
0

Kolejne 2 nazwiska którzy nie mieli prawa znaleźć się w tym zestawieniu a jednak udało im się. 2 nazwiska które zostały wytypowane na GW10 to Barkley, Kane. To właśnie oni oddali w ostatnich 4 kolejkach przynajmniej 5 strzałów lub stworzyli 5 sytuacji bramkowych a przy tym mieli max 1 bramkę lub asystę.

Barkley – 13 strzałów, 9 sytuacji stworzonych. Super początek sezonu w wykonaniu Anglika, dosyć nie oczekiwanie , przynajmniej dla mnie. Nie brałem go pod uwagę nawet przez chwilę kiedy planowałem skład na GW1. Sezon pokazał że to był zawodnik który przydałby się w mojej drużynie. Teraz od 4 kolejek nie zdobył nic ponad 3 pkt w jednym spotkaniu. Teraz, zostaje jeszcze jeden „ciężki” mecz z Arsenalem na wyjeździe a później mamy mecze następujące. SUN,whm,AVL,bou,CPL. To połowa ale mam nadzieję że Barkley w końcu zamieni liczby na bramki i asysty. 13 strzałów na bramkę, tylko 2 z pola karnego. Nic dziwnego że aż 7 strzałów zostało zablokowanych i tylko 2 były celne. Ważne że Barkley wykonuje rzuty rożne i wolne, jest potencjał. Teraz trzeba zamienić to na pkt FPL.

Harry Kane – 15 strzałów, 5 sytuacji stworzonych. Zawodnik który uratował w poprzednim sezonie Tottenham przed wielką kompromitacją, zawodnik od którego kilka osób zaczynało ustawianie składu przed GW1 okazał się największym niewypałem, no powiedzmy że jest w TOP3. Mamy 9 kolejek sezonu 2015 a Kane zdobył 1 bramkę! i jedną bramkę samobójcza. Zabawnie wyszło z tą bramką samobójcza którą zdobył kolejkę po tym jak uciszył swoich krytyków bramką przeciwko City. Jednak, jak widać po liczbach, bramki dla niego są gdzieś za rogiem. To jest aż 15 strzałów na bramkę przeciwnika. 7 celnych. Daje nam to strzał co 24 minuty, różnice w minutach jeżeli porównam to co robi Lukaku i Pelle w ostatnich kolejkach. Może się okazać że obrony Bournemouth i Aston Villi będą dobrym katalizatorem do ego aby piłka zaczęła wpadać do bramki po jego strzałach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *