Home PRESEZON Short: Pre-season 2 sierpnia

BOURNEMOUTH

Yeovil Town 1 : 3 Bournemouth

Skład: Federici, A Smith, Cargill, Ake, B Smith, Fraser, Arter, Surman, Pugh, Mousset, Afobe

Subs: Ramsdale, Simpson, Worthington, Butcher, Dobre, Whitfield, Cornick, Taylor, Surridge

Moc na ławce rezerwowych, w pierwszym składzie przynajmniej Ake i komplet Smithów. Reszta podstawy odpoczywa. Poza jedenastką Lewis Cook 4.5 co daje szansę na pierwszy skład w następnym sparingu z Napoli. Defoe wciąż bez minut przed sezonem. Bramki dla Wisienek strzelali Mousset i Afobe dwie (asysty Ake,  Fraser, Pough);

LIVERPOOL

Atletico Madrid 1 : 1 Liverpool (5 : 4 w karnych)

Po spacerku z Bayernem dzisiaj zagrał rezerwy the Reds wzmocnione Milnerem, Mane, Lallaną i Wijnaldumem.

DGPXxs-W0AEeLXp

LFC subs v Atleti: Karius, Mignolet, Firmino, Origi, Henderson, Grujic, Robertson, Matip, Kent, Ejaria, Alexander-Arnold.

Coutinho, Moreno, Salah i Lovren dostali wolne. Jaki skład taki wynik – jednobramkowe prowadzenie Atletico do przerwy; w drugiej połowie wyrównał Firmino z karnego. Po 90 minutach Liverpool przegrał w karnych.

MANCHESTER UNITED

Sampdoria 1 : 2 Manchester United

DGPdOs3WsAkHlS_

Rashford ławka, w XI Lindelof, Blind upchany z Darmianem, Valencia RWB, Miki i Lukaku. Wasze niszowe opcje to wciąż Blind i Miki. Łącznie jedenastu piłkarzy jedenastu różnych narodowości. Pierwszą bramkę zdobywa Henrikh Mkhitaryan 8.0.

Na 2 : 1 bije Mata:

Po meczu chwalono współpracę Pogby z Mikim i Lukaku. Ten ostatni zmarnował ze dwie setki.

NEWCASTLE

Wolfsburg 1 : 3 Newcastle

Na piąty sparing Sroki wyszły w składzie:

NUFC: Elliot, Manquillo, Lejeune, Clark, Dummett, Ritchie, Shelvey (c), Hayden, Atsu, Pérez, Mitrović.

Subs at Wolfsburg: Darlow, Gámez, Lascelles, Mbemba, Aarons, Colback, Merino, Murphy, De Jong, Diamé, Gayle.

i formacją 4 – 4 – 1 – 1. W obronie Manquillo, Lejeune, Clark i Dummet, drugą linię tworzyli Ritchie, Hayden, Shelvey i Atsu a na szpicy Benitez wystawił Pereza z Mitrovicem. Gayle na ławce i jest to wyraźny sygnał dla jego posiadaczy: Benitez ma w szatni 3 napastników i nie zawaha się ich użyć. Bramki dla Srok strzelali Mitrovic (Atsu ass), Ritchie z wolnego (Atsu ass) i Atsu.

Zawodnikiem spotkania został Atsu 5.0. Ritchie, poza bramką z wolnego, niewidoczny.

SOUTHAMPTON

Southampton 0 : 4 FC Augsburg

DGPeY2yXoAAtGoz

W wyjściowej jedenastce Bednarek, Pied, Yoshida, Redmond, JWP i Austin, który chyba wygrał u Pellegrino miejsce w ataku. Raz gra z Gabbą, raz z Longiem. Pomimo powrotu do treningów Cedric dalej poza składem. 0 : 2 do przerwy a para Bednarek – Yoshida co najmniej do poprawki. Redmond połaskotał poprzeczkę, próbował JWP po crossie Longa. Drugie 45 minut to Psie Pole Świętych, którym FC Augsburg zrobił z dupy jesień średniowiecza. Yoshida grał 45 minut a Bednarek całe spotkanie.

Zwycięzcami dzisiejszego dnia zostają Atsu, Mkhitaryan, Ake, Mitrovic.