Home PRESEZON Poza radarem – preseason

Poza radarem – preseason

0

Tak aby bardziej namieszać.

Szablon bloga jest daleki od najpopularniejszych wyborów. Alonso, Kane czy Sanchez to pośród hardcorów wybory cieszące się raczej umiarkowanym zainteresowaniem. Prawie nieśmiałym. Identycznie jest po drugiej stronie lustra – spróbujcie odnaleźć na polskim fejsie jedenastki z Yoshidą czy Ince’em. Króluje Kante, Matic albo Kane. Kto natomiast jest poza radarem – tutaj i tam?

Steve Cook BOU 5.0 posiadanie 2.1 %. Cook przeniósł się z Brighton na stadion Wisienek, pięć lat temu, za sumę 180 tys funtów. Wyceniany aktualnie na jakieś 5 milionów papierów będzie, obok Ake, podstawowym śrowdkowym obrońcą Bournemouth.  Rozważałem Adama Smitha z 1% posiadaniem, ale po transferze Ake na prawą obronę wrócić może Francis.

Jonathan Walters BUR 5.5 posiadanie 0.8%. Burnley rotuje się z Brighton a Walters z Großem. Walters w składzie bije na głowę fotę nieugryzionego ciasteczka na instagramie, gołą kostkę i selfie z lodami, z manufaktury. Nominalnie pomocnik – OOP w składzie Burnley. Strzelał i tak:

Scott Dann CP 5.0 posiadanie 1.0%. 14 bramek licząc od sezonu 2009/2011. Rekordowe 5 dwa lata temu. Filar obrony Orłów i gość od którego Frank de Boer układa defensywę. Typ bloga; nr 1 w zakładce: chciałbym, polecam, sam nie wezmę – nie zwariowałem.

Steve Mounie HUD 6.0 posiadanie 0.5%. W czasach kiedy Austinowi zagraża Gabba a Gayle czuje na karku niezdrowy oddech Pereza Mounie powinien mieć pewną dziewiątkę w składzie Huddersfield Town. Dwie bramki w połowie preseasonu to atrakcyjna zajawka.

Raheem Sterling MCI 8.0 posiadanie 4.9%.  W pomocy Guardioli tyle bogactwa, że pomocnik z 7 bramkami i 14 asystami z sezonu 2016/2017  zagrożony jest rotacją ze strony 2-3 pozostałych kolegów z zespołu. Tyle, że jest forma, jest kalendarz i ryzyko, które jeżeli się spłaci da punkty i wzrost team value.

Pascal Groß BRI 5.5 posiadanie 0.4 %. Sprowadzony z FC Ingolstadt środkowy pomocnik w preseasonie zaliczył już dwie bramki. We wcześniejszych 165 występach dla Ingolstadt zdobył 17 bramek i aż 40 asyst. Był również czołowym zawodnikiem Bundesligi pod względem stworzonych sytuacji. To serio atrakcyjna różnica.

Henrikh Mkhitaryan 8.0 MUN posiadanie 5.7%. Jedna z ciekawszych opcji za 8 baniek przed GW1. Trzy bramki i dwie asysty w preseasonie oraz 23 bramki w sezonie 2014/2015 w barwach Borussi. Ograny w EPL, komplementowany przez Mourinho – wg prasy i jak zawsze obiektywnych fanów Czerwonych Diabłów to będzie jego sezon.

Daley Blind MUN 5.5 posiadanie 1.6%. Trudno w to uwierzyć, ale Blind ma w tej chwili posiadanie ok 1.6%. Darmian w zasadzie nie jest żadnym zagrożeniem a już pierwsza kolejka na Old Trafford pachnie czystym kontem.

Siem de Jong NEW 5.0 posiadanie 0.3%. Siema miałem w składzie zaraz po jego przejściu do Premier League. Różnica i po drugiej kolejce wylot. De Jong powraca wraz z Newcastle i jak na razie w preseasonie radzi sobie świetnie.

Jay Rodriguez 6.0 WBA posiadanie 3.3%. 15 bramek dla Southampton w sezonie 2013/2014, później zerwane więzadła krzyżowe a po powrocie operacja kostki. Transfer do WBA to jego ostatni, łabędzi krzyk. Jak na razie dwie bramki w preseasonie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *