Home LIGA ŚlunskiWurszt najlepszą drużyną sierpnia w lidze bloga

ŚlunskiWurszt najlepszą drużyną sierpnia w lidze bloga

0

Mamy drugiego zwycięzcę w lidze bloga. GW1 wygrała drużyna WZÓR Banda Sosnowiec a od GW1 do GW3 najlepszą drużyną w lidze jest ŚlunskiWurszt!

GW1 – 106 pkt, GW2 -108 pkt czyli 17 punktów straty do lidera WZÓR Banda Sosnowiec. O zwycięstwie drużyny ŚlunskiWurszt zdecydowały dwie sytuacje. Salah na C i brak Salaha w składzie WZÓR Banda Sosnowiec. Druga sprawa to Lucas Moura i 15 punktów od tego zawodnika. W taki sposób wynik na koniec GW3 ŚlunskiWurszt uzyskał 62 pkt

276 punktów, 2 punkty przewagi nad Bąbelki Apokalipsy oraz WZÓR Banda Sosnowiec. Tutaj nie ma żadnych wątpliwości , nagroda w postaci gry FIFA18 na PS4 zostanie przekazana do Błażeja Gutowskiego, menadżera drużyny ŚlunskiWurszt.

Poproszę o kontakt, może być tutaj, może być na FB albo na TT.

Do zgarnięcia pozostaje jeszcze jedna gra FIFA18 na PS4.

I każdy z Was ma szansę taką grę wygrać. Nagroda idzie do najlepszej drużyny września a nie do tej która jest pierwsza w tabeli. Jak zobaczycie w tabeli ligi bloga ( w każdej innej tabeli również) na górze jest taki filtr Select phase. To tutaj można sprawdzić jak nam idzie w danym miesiącu i kto na koniec września będzie najwyżej w tabeli kiedy ustawię na September (od GW4 do GW7) ten dostanie FIFA18 na PS4.

Gratulacje dla zwycięzcy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *