Home LIGA LIGA FANTASYPL.PL GW9

LIGA FANTASYPL.PL GW9

0
0

Przyszedł czas aby podsumować to co wydarzyło się w lidze podczas 9 kolejki Fantasy Premier League. Jedna z ważniejszych spraw, jak wyglądała liczba hitów? 61% z nas , zdecydowało się na pkt minusowe. Chociaż może zdecydowało się bardzo złym słowem, większość z nas została do tego zmuszona.

Na jedną drużynę w lidze wyszło średnio 4 pkt minusowe, spodziewałem się tego i moje -12 nie wygląda już tak tragicznie. Chociaż lepiej byłoby gdybym awansował kilka pozycji. Jednak jak widzicie w tabelce poniżej, przy minus 12 tylko 8 ekip zaliczyło wzrost. Ciekawe że znacznie lepiej wygląda sprawa dla tych ekip które poszły na -20, 50% z nich awansowało.

TC GW9

Najlepszy wynik w kolejce zanotowała drużyna, The Najsers!. 101 punktów, robi wrażenie, zwłaszcza że tylko 4 pkt na minusie. W składzie, Costa na C, Vardy, Sanchez, Sterling i kto, oczywiście że Wijnaldum. Człowiek patrzy na taki skład i robi sie zazdrosny 🙂 101 pkt to jest 3,519 miejsce w kolejce. Kapitalny wynik.

Drugi najlepszy wynik w kolejce to drużyna GT fc, 97 pkt i co? i do tego minus 20 pkt 🙂

gt fc transfery

Szybki rzut oka na daty i widzimy że było kombinowane do późna w piątek 🙂 Opłaciło się, 25 pkt od Georginio i niedziela musiała być udana. Pozdrawiam serdecznie!

Na ostatnim miejscu podium, gdyby patrzymy na pkt w GW9 jest ekipa Pstrokate Narcyzy, 94 pkt i tutaj mamy dużo minusów. -16 dokładnie. Jednak, Wijnaldum, Costa, Vardy czy Skrtel i DDG dali radę! bardzo dobry wynik. Jedyna drużyna która przy takiej ilości minusów, zrobiła awans, gratki!

A co tam na szczytach słychać? JP2 pozostaje liderem ligi Fantasypl.pl. -8 pkt przed GW9 i „tylko” 60 pkt pozwoliły utrzymać się na pierwszym miejscu ale przewaga nad konkurencją zmalała. Pelle na C, to znajoma, nie przyjemna historia z tej kolejki. Poza tym Lukaku i mamy głównych winowajców takiego wyniku. Dla nas dobrze, będzie więcej zabawy. Awans o jedną pozycję notuje ekipa Penguins, Vardy, Sanchez i Bellerin nie byli w stanie uratować słabszych występów Pelle czy Ighalo. Na trzecią pozycję awansowała drużyna W_ogniu_Krytyki, awans nie byle jaki, bo o 40 pozycji. Co się do tego przyczyniło, WildCard. Idealna kolejka żeby zagrać kartę, dzięki temu można było wstawić do skład takich grajków jak Bony czy Wijnaldum.

35 dzikich kart w tej kolejce użyliśmy, jeszcze 75 drużyn ma przed sobą taką przygodę. Bench boost 5 razy użyte, All out attacka 33 razy a triple capitan 3 razy! 🙂 Z tym widać że czekamy do DGW? bo jeszcze 415 graczy ma w zanadrzu taką kartę. 3 graczy w tej kolejce zdecydowało że raz Costa będzie na C x3 co dało 36 pkt. Raz KDB co przyniosło 15 pkt i raz Pelle, całe 6 pkt :/

Po raz kolejny TomatoSoup4ever jest najdroższą drużyną w lidze: 105,2 mln

Kessel Run zdobywa 54 pkt, na plus Bellerin kosztem hita, Berahino który miał polecieć przed kolejką ze składu. Pelle na C. Ten wybór zabolał także mnie. FC GRU WWA, 48 pkt, minus 12 tak jak pisałem. Sam wynik jest przerażający ale poszukam pozytywów, bez tych transferów mój wynik byłby jeszcze bardziej żałosny a tak mam Sancheza/KdB/Pelle/Janmaata/Ighalo w składzie. Może z nimi na Gw10 będą zielone strzałki? Oby.

Za tydzień postaram się w podobny sposób podliczyć ligę eliminacji do pucharu bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *