Home LIGA LIGA FANTASYPL.PL GW8

LIGA FANTASYPL.PL GW8

0
0

Jak to mówi mój kolega, to była kolejka która oddzieliła chłopców od meżczyzn w FPL. Wszystko za sprawą Kuna. Ja się czuję jak bym miał kaca po 18 urodzinach, niby papier mówi że jesteś pełnoletni a jednak w ciągu ostatnich 24h za dużo rozumu nie przybyło. Ja z tym oddzielaniem chłopców od mężczyzn było w naszej lidze?

TOP5 ligi

Mamy nowego lidera w lidze, ekipa JP2 po zdobyciu 118 pkt awansował z 5 na 1 pozycję. Aguero na C, Pelle, w pomocy Sanchez/KDB/Payet/Mahrez. To po prostu musiało się dobrze skończyć w tej kolejce. Drugą pozycję utrzymała drużyna Skorodecki! 91 pkt w tej kolejce. Tutaj inny pomysł na sukces, Aguero na C ale w składzie jest Mane i Ighalo. Ciekawe że Mahrez poszedł na ławkę a do pierwszego Redmond, bo myślę że to taka była decyzja. Na 3 miejscu mamy dwie drużyny, Marphy’s Team utrzymuje swoją pozycję po zdobyciu 96 pkt. Miało być, ALL OUT ATTACK PLAYED a wyszło tak że Mahrez i Sako nie zagrali nawet minuty. Z ławki wszedł Dawson za 1 pkt i Janmaat za -1. To udana kolejka dla tej ekipy czy nie udana? Szklanka do połowy pełna czy do połowy pusta? 106 pkt zdobytych przez ekipę Penguins dało jej podium po 8 kolejkach. Vardy/Aguero/Ighalo, najlepszy atak w tym momencie ? bardzo prawdopodobne, wiec taki atak jest w tej drużynie. Do tego KDB na C i Sanchez. Na 5 miejscu wylądowała drużyna dotychczasowego lidera, TomatoSoup4ever Brak Aguero Mahrez na C a Payet na VC. To mogło skończyć się duzo gorzej a jednak Sanchez/KDB i Vardy dostarczyli odpowiednią ilość punktów.

TOP5 ligi to TOP1000 Fantasy Premier League. Gratulacje!

[mks_separator style=”dashed” height=”2″]

Chips

Wszyscy byli ciekawi kto wystawił Aguero na C x3…w tej kolejce były tylko dwa dopalacze Triple Captain i tak drużyna TheSztruks wystawiła Aguero na C, a druga mackowy_team również wystawiła Kuna na C! Poza tym, 14 razy zagrana została dzikakarta, Bench Boost 5 razy a All Out Attack aż 23 razy.

[mks_separator style=”dashed” height=”2″]

TC

Tym razem mieliśmy umiarkowanie mało punktów minusowych. 123 drużyny zaczynały kolejkę z HITem do odrobienia.

0 139 spadków , 7 bez zmian , 181 awans
-4 32 spadki , , 64 awans
-8 12 spadków , , 10 awans
-12 3 spadki , , 1 awans

Jestem jednym z tych którzy nie zrobili transferów przed kolejką a spadli. Miałem sprzedać Pedro ale miał dostać jeszcze jedną szansę na coś wielkiego…to coś wielkiego zrobił KDB/Sanchez. Mam nauczkę na 30 następnych dylematów czy robić minus czy nie robić.

[mks_separator style=”dashed” height=”2″]

Dwie najlepsze drużyny GW8

JFC team – 121 pkt

Misiowianka FC – 121 pkt

[mks_separator style=”dashed” height=”2″]

Najdroższą drużyną w lidze jest TomatoSoup4ever, 104,3 mln!

[mks_separator style=”dashed” height=”2″]

Średnia punktów z tej kolejki to 81 pkt, co przy 55 pkt w całej grze jest bardzo dobrym wynikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *