Home LIGA Liga bloga

Liga bloga

0

Dobry dzień! Pierwszy poranek z wielu w których FPL będzie nam towarzyszyć od wschodu do zachodu słońca. Ba, przez noce całe będziemy kombinowali aby skład na GW1 zrobił jak najwyższy OR. A później do maja to zleci 😉 Od dziś do końcówki sezonu mamy 310 dni z FPL!

Mam nadzieję że nasza liga będzie również jedną z Waszych lig i poświęcicie jedno z 15 dostępnych miejsc aby powalczyć o nagrodę którą Niszowy blog o FPL zafunduje temu najlepszemu na koniec sezonu. W poprzednim sezonie, ligę bloga  wygrał  Piotrek.

Piotrek to mój kolega z pracy. Jak pracowaliśmy w tym samy budynku to zachodziłem sobie do niego aby pogadać o FPL. I zawsze a to zawsze miał swój pomysł na grę. Kiedy nikt nie miał Pogby, on wstawiał go do składu z wiadomym skutkiem. Kiedy wszyscy mieli w składzie Harrego, on nie miał go w składzie. Jak Kane robił 3 bramki to u niego wynik był porównywalny bez Kane w składzie.

W całym sezonie, tylko dwa razy wybrał Harrego na C na 3 GW w których Piotrek miał go w składzie. Jak kończyliśmy rozmowę, to ja myślałem że zaraz go dogonię a on sobie uciekał aż w końcu uciekł na sam szczyt! Mało , osoby które były tuz tuż za nim uważały że już go zaraz złapią a on na koniec zrobił taki wynik który dał mu 375 OR!

Jeszcze raz gratulacje od całej redakcji FantasyPL.pl

Piotrek wybrał koszulkę Arsenalu jako nagrodę za pierwsze miejsce w lidze bloga. W tym sezonie ponownie zrobimy tak, że zwycięzca ligi bloga będzie mógł  wybrać koszulkę (z sezonu 2018/2019) ulubionego klubu z Premier League. .

Kod do ligi: 39737-8969 lub auto join 

Zapraszam!

[mc4wp_form id=”20437″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *