Home LIGA Liga bloga po DGW22

Liga bloga po DGW22

0
0

Za nami, 22 kolejki. Przyszła pora aby wrzucić podsumowanie najważniejszej ligi FPL w Polsce.

1384 pkt – tyle punktów ugrał lider czyli drużyna FC Chaos po 22 kolejkach. Skromne 4 pkt do pierwszego miejsca w Polsce. Punkt mniej ma drużyna Ulani Squad. Podium zamyka drużyna Kalina Lulkowo aby znaleźć się na podium , trzeba było ugrać minimum 1380 pkt. Patrząc na takie wyniki z perspektywy mojej drużyny, która jest 100 pkt za podium , są to wyniki z księżyca, nadzorowane przed komputery NASA o nie wyobrażalnej mocy obliczeniowej. Wynik taki, wydaje się być perfekcyjny, od transferów do wyboru C. Wynik, przy którym mój w dobry wynik z tego sezonu, może być dobry tylko w moich oczach i tych tłumach za moimi plecami.

Tak przedstawiają się punkty do pozycji w lidze. Możecie sobie sprawdzić, ile Wam brakuje co wyższych pozycji oraz jak łatwo spaść na dół po jednej słabszej kolejce.

Chipsy

3xc – 776(24%) drużyn zagrało już tego chipsa. Najwięcej, bo aż 219 podczas ostatnie kolejki. Jeżeli nie było Mahrez i jego 14 pkt to raczej stracony chips. Przynajmniej do czasu, kiedy użyjemy go na kogoś pokroju Negredo pod koniec sezonu.

bbost – 361(11%) widać że trzymam ten chips na DGW pod koniec sezonu. Nie ma się czemu dziwić. Właściwie nie było dobrego momentu aby z niego skorzystać. Chyba że ktoś miał wielkie przeczucie co do swojego składu.

freehit – 1017(32%) przypadł nam do gustu ten chips. Kiedy nie widać sensownych ruchów, klikamy freehit. Kiedy widzimy za dużo minusów przed najbliższą kolejką, klikamy freehit. Słynna kolejka 10, kiedy Salah miał dać mega punkty…oraz ta ostatnie, podwójna , kiedy użyliście freehit aż 188 razy.

karta – pierwszych 6 kolejek, to był moment w którym decydowaliśmy się najczęściej na użycie karty. 51% pierwszej karty poszło do GW6. Nowy rok , to nowa karta i na użycie jej zdecydowało się już 195 graczy. zobaczymy, czy w 6 pierwszych kolejkach równie szybko będzie topniał ten chips, tak jak w pierwszej części sezonu.

Ligę bloga z informacją, kto już zużył swoje dopalenia, możecie znaleźć tutaj

A teraz odrabianie zaległości i rozdawanie nagród dla najlepszych menadżerów miesiąca.

Najlepsza drużyna listopada to Ks Krzyzacy. Suma punktów 304! GW12 to 101 punktów a GW13 81 pkt i awans na 814 OR. Tak właśnie wyglądał skład , który tego dokonał.

 

509 pkt ugrała drużyna Kanie Rachonie . To daje nam średnią 72 pkt na kolejkę! W tym czasie czyli od GW15 do GW21, Kanie zaliczają awans z 1067851 do 189141.

Proszę wybrać sobie jedną książkę z tej listy,

George Best. Najlepszy. Autobiografia, Pirlo. Myślę, więc gram, Fifa mafia, Franck Ribéry. Piłkarz z blizną, Carlo Ancelotti. Nienasycony zwycięzca, Steven Gerrard. Autobiografia legendy Liverpoolu, Pavel Nedvěd. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają. Czyli moje zwyczajne życie, Agent. Naga prawda o kulisach futbolu, Futbol obnażony. Szpieg w szatni Premier League, Robert Enke. Życie wypuszczone z rąk

napisać do mnie kontakt . Książkę prześlę pocztą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *