Home LIGA Liga bloga GW4-7

Liga bloga GW4-7

0

Tabela nie kłamie, Puszkiny najlepszą drużyną bloga we wrześniu!

Na drugim miejscu , miesiąc wrześnień zakończyła drużyna Ed Woodward a na trzecim Pociuloki.

Co odróżnia te trzy drużyny? Kane na C. Poza tym, mamy atak Lukaku- Kane – i ten trzeci napastnik na 2 pkt. W pomocy posucha. W trzech zespołach, najlepszy pomocnik to Eric Maxim Choupo-Moting, całe 5 pkt! Kante w zwycięskim składzie…świat FPL stanął na głowie. W obronie całe spektrum dobrze punktujących zawodników ale na nic się t zdało, bo Monreal przykrył pkt Daviesa Bellerin Warda.

Tyle, jeżeli chodzi o walkę w ostatniej kolejce. Walka trwała przez cały wrzesień.

Puszkiny podczas GW4 zagrany BB. Na ławce 24 pkt. Podczas GW5 zagrana WC , do tego Aguero na C. OD GW4 do GW7 wpadło 328 pkt. Daje to awans od GW3 z pozycji 1,191,042 na 366 miejsce OR na koniec GW7! Można?

Ed Woodward również zagrywa BB podczas GW4 i wpadają 22 pkt. GW6 to TC na Aguero, który przynosi 33 pkt a cały zespół ugrał 83 oczka. 1,287,004 na koniec GW3 ( WC i jedyna czerwona strzałka w tym sezonie) i 2890 na koniec GW7.

Pociuloki GW7 i ich Free Hit a tam , Kane,Davies, Bellerin. Zabrakło dużych punktów od Lacazetta ale i tak po GW7 mamy 2 miejsce w Polsce, 1 w lidze bloga a od 3 kolejek mamy takie pozycje OR 130, 790 i 152. Wypada przyklasnąć, można pozazdrościć. Trzeba czekać na swoją kolejkę albo kilka kolejek.

Kolega od drużyny Puszkiny, proszony o wybranie nagrody z poniższej listy

George Best. Najlepszy. Autobiografia, Pirlo. Myślę, więc gram, Fifa mafia, Franck Ribéry. Piłkarz z blizną, Carlo Ancelotti. Nienasycony zwycięzca, Steven Gerrard. Autobiografia legendy Liverpoolu, Pavel Nedvěd. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają. Czyli moje zwyczajne życie, Agent. Naga prawda o kulisach futbolu, Futbol obnażony. Szpieg w szatni Premier League, Robert Enke. Życie wypuszczone z rąk

a następnie proszę o kontakt , max do końca października 2017. I oczywiście, gratulacje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *