Home LIGA Liga bloga GW1-3

Liga bloga GW1-3

0
0

Sierpień za nami, tak więc, jest winny krótkie podsumowanie ligi bloga.

3180 – dokładnie tyle drużyn zdążyło się zapisać przed GW1. Jak przekazał kolega Adrian, zamykamy TOP5 lig w Polsce. To znaczy, że idziemy do przodu cały czas. Bo rok temu, było zdecydowanie mniej drużyn niż w tym sezonie. Wniosek jest następujący, w tym sezonie, wygranie ligi bloga będzie trudniejszym zadaniem, niż to miało miejsce w poprzednich sezonach ( nie odejmując zasług poprzednim TOP1)

TOP50 bez HK. Tylko jedna drużna z 50 wystawiła HK na swojego kapitana. 26 zaliczyło 0 z Lukaku na C , 6 z Allim i 5 Firmino miało udaną niedzielne popołudnie. 3 wkurzonych od 1230, kiedy zobaczyli jak Aguero siedzi na ławce.

TOP3

1 – Pogoń za Chlebem 220 pkt

pogon za chlebem

Od 3 sezonów w FPL. Pierwszy GW1 to 386 OR, oczywiście zazdrościmy. 65 pkt podczas GW3 oraz 12 pkt na ławce. Pewnie 95% z nas, również miałoby tam pkt w takiej ilości, gdyby ich skład właśnie tak wyglądał przed GW3. Alli na C, mając w składzie Lukaku czy Firmino to była odważna decyzja, która się opłaciła. W związku z tym jedna, z tych książek w najbliższym czasie wyląduje w skrzynce pocztowej.

George Best. Najlepszy. Autobiografia, Pirlo. Myślę, więc gram, Fifa mafia, Franck Ribéry. Piłkarz z blizną, Carlo Ancelotti. Nienasycony zwycięzca, Steven Gerrard. Autobiografia legendy Liverpoolu, Pavel Nedvěd. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają. Czyli moje zwyczajne życie, Agent. Naga prawda o kulisach futbolu, Futbol obnażony. Szpieg w szatni Premier League, Robert Enke. Życie wypuszczone z rąk

Proszę o kontakt , max do końca września. I oczywiście, gratulacje!

2 – Spinjitzu 216 pkt 

top2 gw3

Weteran. Od 7 sezonów w FPL. Firmino na C, strzał w 10. Najlepszy wybór jaki był w tym składzie. Ciekawe, że 3 napastnik w tej drużynie to nijaki Collin Quaner za 4.5 mln z Huddersfield. Jak widać, jakieś minuty łapie. Raz wpadła nawet asysta. Tak więc, bardzo dobre rozwiązanie aby spiąć budżet do 100 mln. Na ławce 7 pkt Danielsa, to przydarzyło się pewnie w 99% drużynach, które miały go w składzie. Taki jego urok, często chowamy go na ławkę, szczególnie, kiedy gra z bardzo silnymi drużynami a przecież on ma zdobywać bramki i asysty. CS gdzieś tam obok powinny być. Tylko, w tym wypadku, było to najsensowniejsze wyjście z sytuacji, przy takim składzie obrony.

3 – Kielce PL Squad 215 pkt

Rookie. Pewnie dla tego , TC podczas GW1 na Lukaku, co się opłaciło, wpadło 39 pkt ( pozdrawiam wszystkich z Negredo na TC podczas DGW poprzedniego sezonu 😉 ) . Ale ten benchboost zupełnie nie potrzebny. Nie mniej, bardzo udany start sezonu.

top3 gw3

To jest pierwsze podsumowanie ligi niszowego bloga. Cały czas pracuję nad tym, aby takie podsumowania były bardziej rozbudowane…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *