Home LIGA FIFA18 nagrodą w lidze bloga

FIFA18 nagrodą w lidze bloga

0

Fajne to FPL, jeszcze fajniejsze kiedy można zgarnąć nagrodę za swoje wyniki. A jeszcze fajniej, jak nie trzeba czekać do końca sezonu aby nagrodę otrzymać.

Napisaliśmy do EA ,czy mogą przeznaczyć FIFA19 na nagrody dla czytelników niszowego bloga o FPL? Odpowiedź była dosyć treściwa. Nie mogą, bo jeszcze nie mają płyt a jak mają to nie mogą dać, ponieważ premiera FIFA19 została wyznaczona na 25 września. Czy dostaniemy najnowszą wersję ? Czas pokaże…

Teraz dostaliśmy trzy egzemplarze FIFA18 . A działa to tak, my piszemy, Wy czytacie i odwiedzacie bloga a później ktoś podejmuje decyzję, że warto zrobić taką albo inną akcję na FantasyPL.pl.  Przez takie działanie gry od EA poszerzają listę nagród w lidze bloga. (KOD => 39737-8969).

Dwie płyty na PS4 i jedna na XBOXONE. Przy wersji na PS4 można pobrać sobie dodatek WorldCup2018, przy XBOXONE, nie wiem 🙂 Nie napisali na okładce 😛

 

  • 1 gra FIFA18 idzie dla menadżera z najlepszym wynikiem podczas GW1. ( pod uwagę biorę tylko zespoły, które nie użyły Bench Boost albo TC)
  • 1 gra FIFA18 powędruje dla najlepszego menadżera sierpnia a o wygranej decyduje tabeli ligi FantasyPl.pl . Ten kto w fazie August będzie na miejscu pierwszym , dostaje grę.
  • 1 gra FIFA18 powędruje dla najlepszego menadżera września a o wygranej decyduje tabeli ligi FantasyPl.pl . Ten kto w fazie September będzie na miejscu pierwszym , dostaje grę.

W przypadku równej ilości punktów o zajęciu pierwszego miejsca w tabeli decyduje…niższe ID drużyny. Jeżeli można tak rozstrzygnąć miejsce na koniec sezonu, to my , możemy tak rozstrzygnąć trudną sytuację z taką samą ilością punktów.

Taka dobra informacja od FantasyPL na początek tygodnia i na 5 dni przed startem sezonu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *