Home KAPITAN Potrójny kapitan GW37

Potrójny kapitan GW37

0
0

W top10k 38,1% użyło TC, pozostali czekają na DGW37 aby kliknąć TC i zacząć atak na z góry upatrzone pozycje.

I chyba wiadomo już, czego te osoby nie zrobią.

Nie będzie to Salah, bo ma jedno spotkanie w dodatku z Chelsea na wyjeździe.

Nieoddadzą opaski zawodnikom United , nawet jeżeli Lukaku lubi grać z WHU. Spotkanie z Arsenalem pokazało, że oczekiwanie czegokolwiek od zawodników United jest pozbawione większego sensu. Drugi skład Arsenalu , możesz oczekiwać czegoś więcej niż wrzutki w 90 minucie na najwyższego zawodnika na boisku. Taką taktykę to mogę i ja rozpisać po kilku sezonach w Sensible Soccer.
Auba czy Lacca? Nie wiadomo, który z nich zagra a jak zagra to kogo będą mieli w składzie za partnerów. Lisy? Wydaje się, że brak presji na koniec sezonu nie wpływa na nich za dobrze.

Jedno spotkanie z Huddersield można przynieść odpowiednią liczbę punktów. Tylko to jedno spotkanie , nie jest odpowiednim powodem aby wystawić zawodników Chelsea. Właściwie, to widok Williana w składzie odpowiednio zniechęca do FPL pod koniec sezonu.

W taki oto sposób, drogą eliminacji dochodzimy do tych nieoczywistych wniosków. 61,9% z TOP10k wybierze kapitana spośród zawodników City i Spurs. I na dziś, jedyne co przemawia za HK to pewne miejsce w podstawowym składzie. Pogoń za Salahem , odłóżmy pomiędzy bajki. Chociaż HK uważa jeszcze inaczej i prasa podgrzewa atmosferę.

Odpuściłem sobie oglądanie spotkania z Watfordem. Spodziewałem się gradu bramek, wiedziałem czego oczekują po nim niektórzy.

Czy można czekać na coś innego niż 3 bramki Harrego w takich okolicznościach? Przecież wiedział, że Salah bez bramki, grał przeciwko najsłabszej ekipie wyjazdowej w Premier League i jeden skromy gol. Nawet bonusy przeszły gdzieś obok. Czy to jest materiał na potrójnego kapitana? Pewnie będzie lepszy niż Negredo z poprzedniego sezonu. Ale jest inne wyjście z sytuacji.

Pep i City są w stanie dwa razy z rzędu zagrać spotkanie w którym zbliżą się do 5 bramek. Chyba mają przed sobą jakiś rekord do zdobycia albo śrubują własne rekordy. Dwa spotkanie u siebie z drużynami, które przyjadą nie przegrać dużo. Co pewnie zakończy się taką grą i wynikiem do jakich City przyzwyczaiło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *