Home KAPITAN NAJLEPSZY KAPITAN GW9

NAJLEPSZY KAPITAN GW9

3
0

Czas ucieka niesamowicie, środa już. Po przeanalizowaniu naszych sukcesów czy porażek z poprzedniej kolejki można powoli zastanawiać się kogo wystawić na kapitana na 9 kolejkę Fantasy Premier League?

Zweryfikujmy listę meczy na GW9

GW9

Można powiedzieć do wyboru do koloru w tej kolejce. Oprócz meczu United Chelsea bez trudu znajdziemy odpowiedniego kandydata na C.

WHU – City Ciekawe że w ostatnich meczach forma tych dwóch drużyn była bardzo podobna, WHU 9 bramek strzelonych, CITY 11 za to te dwie drużyny straciło po 4 bramki i raz zachowały CS. Ofensywa tych drużyn to Aguero i Sakho. Wyczyn Aguero to oczywiście mistrzostwo świata które mi osobiście popsuło humor w sobotę. Ale Sakho? 5 bramek w 5 meczach? przy 3 bramkach wydawało się że widzi metę w tych wyczynach a tutaj jest 5 na 5! Aguero też ma swoją serię, dodatkowo strzelił w UCL…dużo tego szczęścia ostatnia dla tych dwóch panów.

Liverpool to chyba tylko Sterling w tym momencie o tym że w LFC gra Mario możemy powoli zapominać. W drużynie Southampton dla mnie to będzie dalej Pelle, dla tych którzy mają Tadica w składzie to będzie ON. Mecz Southampton – Stoke, przez te dwa nazwiska będzie pełen kapitanów w tej kolejce FPL. Jak słaba jest obrona Sunderlandu pokazało ostatnie 0-8, teraz przyjdzie zmierzyć się z Arsenalem któremu tym razem może wejść coś więcej z tych 25 strzałów przeciwko Hull. Poważna presja na Welbecku i Sanchezie również w tej kolejce.

Berahino przeciwko obronie Crystal Palace? Kusi prawda? A taki Sigurdsson przeciwko Leicester u siebie to dobry kapitan? On w ogóle jest kiedykolwiek dobrym kapitanem czy dwie asysty nam wystarczą bez C? Everton na wyjeździe przeciwko Burnley? Defensywa Burnley w ostatnich 4 meczach straciła 9 bramek, do tego ich ofensywa nie gra za dobrze. Baines? 😉 Dla odważnych wybór oczywisty, dla mniej odważnych Naismith albo Lukaku.

Eriksen, raz się odważyłem i mam tyle punktów ile mam. Drugi raz bym się nie odważył ale jeżeli ktoś nie ma złych doświadczeń z tym zawodnikiem to może dostać coś więcej niż 4 pkt od tego zawodnika w meczu przeciwko Newcastle. Podobnie rzecz ma się z Chadlim czy Lamelą ale tych nie miałem więc obcy mi są w tym momencie. Jakie dziwy będą działy się w poniedziałkowy wieczór w meczu QPR – AVL? dwie najsłabsze ofensywy i defensywy tego sezonu? Właśnie przez tak nudne wieczory przed TV w poniedziałkowy wieczór kochają nas nasze żony , dziewczyny i kochanki 🙂

Na koniec United Chelsea. Dwa najważniejsze pytania, Czy zagra ADM? Czy zagra Costa? Gdyby ten drugi zagrał to w meczu przeciwko defensywie która w ostatnich 4 meczach straciła 9 bramek mógłby trochę nastrzelać. Oczywiście bez niego, taki Hazard czy Cesc również mogą znaleźć drogę do bramki przeciwnika. A dla United w tym meczu bramkę strzeli Fletcher, bo chyba już tylko on nie ma bramki z pomocników MU.

Mój typ na dziś to Pelle, ponieważ nie mam Aguero czy Tadica w składzie. Sterling może znowu nie mieć siły do biegania, ADM zderzy się z obroną Chelsea a Costa najprawdopodobniej zostanie sprzedany. W Sigurdssona nie wierze aż tak bardzo. Zostaje mi Pelle.

To jak będzie na GW9? Dobrze wylosujemy ?

3 komentarze

 1. bQuiet

  23 października, 2014 at 11:00 am

  dzisiaj przyjrzę się baines’owi w meczu przeciwko Lille, być może warto jest podjąć ryzyko. ta kolejka jest bardzo ważna w kontekście zakwalifikowania się do pucharu. będę bardzo rozczarowany jeśli nie załapię się do finałowej 30tki.
  30tu Pelle (C) w tej kolejce przewiduję, więc różnicę robić będą gracze spoza schematu. ostatnio w tej materii mam sporego pecha, więc chyba zdecyduję się na nieszablonowego kapitana.

  Reply

 2. Paf Eł

  23 października, 2014 at 10:39 am

  Ja skłaniam się ku Hazardowi. MU jest dziurawe jak kieszeń u cygana

  Reply

 3. rudobrody

  22 października, 2014 at 11:30 pm

  Ajj, chciałbym mieć na ten GW Bestię. No ale nie mam, za to mam terminarz przed oczami i stwierdzam, że to jeszcze nie ten moment. Ale po GW12 nadejdzie ta piękna chwila (tylko kontuzja, albo zalanie Wysp Brytyjskich może mnie zatrzymać).
  Kogo teraz na C ? Nie mam pojęcia na tą chwilę. Pomyślę bardzo realnie nad Bainesem, zobaczymy co z tych medytacji wyjdzie.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *