Home KAPITAN NAJLEPSZY KAPITAN GW8

NAJLEPSZY KAPITAN GW8

5
0

Wracamy do życia! Pierwszą oznaką tego powrotu niech będzie decyzja o tym kogo wystawić na C w 8 kolejce Fantasy Premier League.

Patrzę na mecze nadchodzącej kolejki i wygląda na to że oprócz oczywistych kandydatów ( Costa czy ADM) jest duża grupa zawodników którzy musza nam mieszać w głowie przed podjęciem decyzji kogo na C? Właściwie to nie ma powodu aby dłużej rozwodzić się nad wspomnianą dwójką. Jeżeli rozważasz kogoś z tej dwójki to a) możesz rzucić kostką b) zrobić losowanie z kinder niespodzianek c) zagrać w papier kamień nożyczki z przypadkowo napotkanym przechodniem. Oczywiście można zdecydować się jeszcze na kogoś z dwójki Cesc/Hazard, szczególnie ten drugi który był w cieniu Hiszpanów przebija się ponownie do świadomości. Tak te 11 pkt z ostatniej kolejki robi wrażenie , ale wcześniej nie było źle. Może nie rewelacyjnie ale źle nie.

hazard gw1-7

te ostatnie mecze pokazują ewidentnie że Hazard łapie formę i wiem że przynajmniej jedna osoba z tych które znam i oddychają FPL planuje zakup Belga

hazard forma vs cesc_costa

Dobry kandydat na C? dobry kandydat na transfer przed tą kolejką?

Wśród zawodników United chyba warto wspomnieć o Falcao który systematycznie zapisuje się w statystykach Fantasy Premier League.

falcao forma

Kolejni na liście którzy zajmują nam głowę przed nachodzącą kolejką to pewnie, Aguero, Welbeck i Pelle. Aguero w 7 meczach tylko raz trafił u siebie co pewnie nic w jego wypadku nie zmienia. I tak jest dobrym pomysłem na kapitana w tej kolejce nawet przeciwko obronie Spurs. Pelle ma taką formę że praktycznie został podstawowym środkowym napastnikiem reprezentacji Włoch. Mecz z Sunderlandem u siebie, dobry moment aby ponownie zaczął strzelać po chwilowym przestoju. Welbeck ma ostatnią szansę na zdobycie punktów w waszych zespołach? Jak nie z Hull u siebie to kiedy? OzilOUT, WalcottIN, Aresenal będzie grał lepiej w ofensywie. Zobaczymy czy przełoży się to na punkty dla Welbecka. Wypada czekać na kolejną górkę

welbeck gw1-7

Oczywiście Everton u siebie przeciwko Aston Villi, hmm ktoś myśli o

Możecie sprawdzić na wykresach jak fajnie widać że Naismith spadał z formą, doszedł do 0 i się odbił do 8 pkt z ostatniej kolejki. Osobiście nie jestem zadowolony z tego faktu przy takiej cenie za tego zawodnika i 27% posiadaniu każdy jego gol jest bardzo nie korzystny dla mnie i mojej drużyny. Steven Naismith, kto by przypuszczał przed sezonem? Do tego te mecze które Everton ma przed sobą…może Baines na C? Ktoś się pokusi???

A co zrobić z zawodnikami LFC? Obrona QPR jest do pokonania, pytanie czy będzie to jeden gol po męczarniach? Czy może w końcu Mario zacznie strzelać i zrobi coś więcej niż asysta? Właściwie to najpierw musi wyjść na boisko, Sterling nie może czuć się zmęczony. Suarez odszedł i domek się rozsypał. Wygląda na to że włodarze LFC nie wyciągneli lekcji z zakupów Tottenhamu z poprzedniego sezonu. Gdzie się podziały te pieniądze za Sureza? Ale nie o tym miało być. Lallana czy Henderson? 😛

Sigurdsson przeciwko Stoke? Dobry pomysł w tej kolejce? czy znowu będziemy żałowali że nie obstawiamy na najlepszego pomocnika Fantasy Premier League.

Najlepszy z nich to?

5 komentarzy

 1. devious

  18 października, 2014 at 11:27 am

  Jak wybierałem kapitana na GW8:
  -Proces analityczno-decyzyjny oparty na przeczuciu i statystykach wskazał 7 kandydatów: P.Cisse, Pelle, Welbeck, di Maria, Hazard, Sterling i Baines.
  -Ośrodki Odpowiedzialne Za Logiczne Myślenie wskazywały na di Marię lub Pelle, plątał się tam też Welbeck.

  -Ośrodki Odpowiedzialne Za Ciągoty do Gier i Hazardu im. Prawdziwego Mężczyzny podpowiadały Sterlinga, Hazarda, Cisse i Bainesa.
  -Ośrodek Dziwnego Przeczucia i Myślenia Życzeniowego wskazywał na Cisse lub Bainesa 🙂

  Ostatecznie postanowiłem przeprowadzić losowanie – mając nadzieję, że wypadnie Baines lub Cisse 🙂

  Ćwierćfinał: Losowanie pomocnicy czy napastnicy+Baines – wygrała opcja nr 2.
  Półfinał: Pelle+Welbeck czy Cisse+Baines – wygrała opcja nr 2.
  Finał: Cisse czy Baines – wygrała opcja nr 1.

  A więc los wskazał tak jak chciałem – wow.

  Więc mam super-dziwnego kaptiana 😀

  Reply

 2. yas

  16 października, 2014 at 9:29 pm

  Widze, ze nikt nie wierzy w RVP…

  Reply

  • gruwwa

   16 października, 2014 at 9:39 pm

   ja wierzę ale z C to chyba tylko po tej rudej co ją na myszach robią.

   Reply

 3. garret

  15 października, 2014 at 8:56 am

  W temacie Walcotta, ostatnio kiedy wracał po długiej kontuzji bodajże 3 pierwsze mecze zaliczał z ławki, potem ze 2 kolejne to nic, eksplodował później.

  Reply

 4. szymken

  15 października, 2014 at 8:53 am

  Ja Hazarda zakupiłem za Fabsa, co z tego wyjdzie zobaczymy 🙂 Na C chyba postawię na Costę. Bo po ostatniej kolejce, gdzie postawiłem na Lukaku, jakoś mi przeszła ochota do eksperymentów. Ale kusi mnie Pelle i kto wie czy do soboty zdania jednak nie zmienię.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *