Home KAPITAN Najlepszy kapitan GW6

Najlepszy kapitan GW6

0

Sanchez na C , jako różnica na GW6. Ostatnie spotkanie kolejki , u siebie, z WBA. Tylko czy wyjdzie? Ryzykować czy nie ryzykować?

W tym wypadku, mamy kilka niewiadomych, od tego, czy zobaczymy Sancheza na boisku, do tego, jak zaprezentuje się ofensywa Arsenalu vs obrona WBA. O obronie WBA, możemy mówić dobre rzeczy, o ataku Arsenalu, już nie koniecznie. 5 spotkań , 3 bez strzelonej bramki. Nie mówimy o Stoke, tylko o Arsenalu. Generalnie, dosyć szybko wyleczyłem się z pomysłu zakupu Sancheza do składu na ten GW. Jak nie Sancheza, to Lacazette?

Tak najbliższa kolejka się zakończy a jak się zacznie? Kane i ekipa zmierzą się z WHU. Na szczęście na wyjeździe. HK nas nie rozpieszcza, jeden dobry mecz , zarobili na nim Ci, którzy byli konsekwentni albo inaczej. Zarobili na nim ci, którzy nie traktują poważnie drużyny Evertonu.( podobnie jak teraz z Lukaku). Napiszę ogólnikowo, problemem Kane jest skuteczność. Kiedy zacznie trafiać na skuteczności z poprzedniego sezonu, wróci do walki o koronę króla strzelców. My w tym czasie, siedzimy na beczce prochu. Ja lubię bezpieczne granie z C ( w tym sezonie) dlatego też, odpuszczam sobie HK na C ( dwa ostatnie wyjazdy TOT na WHU to porażki po 1-0) ale nie odpuszczam sobie HK w składzie.To byłoby szaleństwo.

Lukaku robi to , co w poprzednim sezonie, robił Diego Costa. Cykliczne zdobywanie jednej bramki. Patrząc na to, można dojść do wniosku, że wystawianie Lukaku na C jest jedną z lepszych decyzji jakie możemy podjąć. Takie szukanie, przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek, kończy się jak w GW5…Poza tym, o ile dobrze pamiętam, historycznie , wrzesień to najlepszy miesiąc dla Lukaku pod względem ilości bramek.

3 dobrych zawodników, w lepszej lub gorszej formie. Dorzućmy do tego Moratę i mamy w czym wybierać. Jednak, wszyscy wiemy, gdzie na papierze leża grube punkty. Spotkanie City Z Crystal Palace. Rozkład Poissona , patrzący na historię obecnego sezonu, daje 16,7% szansy na 5 bramek dla City, 16, % na 6 bramek. Oczywiście, nie potrzebujemy wielkiej analityki aby stwierdzić, wystawienie zawodnika City na C w tej kolejce, daje spokój w głowie.

Właściwie, to trudno wskazać , tego jednego prawidłowego. Mamy 4 do wyboru, Aguero, Jesus, KdB i Silva. Nie ma co podbijać bębenka i wypominać, liczbę strzałów, celność strzałów czy tragiczną grę Palace. Wszyscy wiemy, może uda się przez tydzień utrzymać formę obydwu drużyn aby wpadło trochę punktów. Pamiętając wielkie oczekiwanie, jakie miałem do HK przed GW5 napiszę tylko, Aguero na C u mnie.

Gross, Wood czy Siggy do wyboru w ankiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *