Home KAPITAN Najlepszy kapitan GW25

Najlepszy kapitan GW25

5
0

Wydaje mi się że jest 3 kandydatów w tej kolejce na C. 3 dobrych kandydatów którzy powinni podwoić nasze punkty w tej kolejce. Sanchez który najprawdopodobniej wróci do pierwszej XI Arsenalu, Kane najlepszy Angielski napastnik w tym momencie sezonu i Aguero bo nazywa się Aguero a w jego wypadku to jest wystarczające.

Czy Sanchez jest najlepszym kapitanem w tej kolejce? Przed 2030 wydaje się że tak, ale dwie kolejki temu był to ADM, ostatnio był to Aguero teraz Sanchez wracający po kontuzji ma być tym który załatwi nam drogę do zielonych strzałek. Nie może być inaczej, najprostsze wyjście z sytuacji. Chociaż tak naprawdę możemy chyba zamienić Sancheza na jakieś inne nazwisko w Arsenalu, Ozil, Giroud czy Cazorla. Każdy z nich może nam przynieść zielone strzałki tylko Sanchez jest z nich najlepszy.

Kane zagra na wyjeździe z LFC. Czy kogoś zaskoczy fakt że wpisze się na listę strzelców? Dwa gole będą zaskoczeniem? Pewnie już tak ale na dziś to Harry Kane jest najlepszym napastnikiem w FPL i gdyby nazywał się Aguero/Suarez to wtedy łatwiej wystawilibyśmy go na C w takiej formie? Nieważne z kim, nieważne gdzie. Dobry zawodnik w bardzo dobrej formie to jest to czego potrzebujemy. I tak daję mu max 5% jakie zobaczę u kapitanów z top 10k. Sam też się pewnie nie odważę. Chociaż gdyby Sanchez nie grał to może wtedy zaryzykuję.

Aguero, dwie ściemnione asysty w dwóch ostatnich meczach. W 4 ostatnich meczach łącznie 10 pkt. Nic tylko go sprzedać 😛 Mecz na wyjeździe przeciwko Stoke. Zimno tam i wieje. Grać się nie chce. IDelane miejsce aby się przełamać z opaską C. i takie tam głupoty które znalazłem : Sergio Aguero has scored three goals in four Barclays Premier League appearances against Stoke City.

Oprócz tej 3 po głowie chodzi mi jeszcze Defoe bo również jest w formie i zagra przeciwko tak dobrze grającej obronie QPR. Do tego Mane przeciwko WHU. Nie najgłupszym może się okazać wystawienie na C Puncheona lub Gayle przeciwko Newcastle. Oczywiście jeszcze Hazard który nie potrzebuje Costy i Cesca aby zdobywać punkty. Komu nie straszna obrona Evertonu która w końcu zaczęła zaliczać CS ten może wystawić Belga na C. Aha i ostatnie 3 spotkania LFC Spurs, może warto zaryzykować Sterlinga lub Stu?

Tak jak napisał dziś Garret, nie będzie lepszej kolejki na szukanie różnicy. Czyli w 25 kolejce kilka ekip zwinie żagle do portu.

5 komentarzy

 1. chmielu

  10 lutego, 2015 at 4:46 pm

  To dzis Defoe czy sanchez? Zagra alexis dxis ba pewno?moze Wenger nie wystawi go od razu na takiego przeciwnika. .moze jeszcze da ku odpocząć i hak będzie slaby wynik to w drugiej polowie go wpusc

  Reply

 2. JimmyRMCF

  10 lutego, 2015 at 4:07 pm

  Strasznie mnie kusi ten Defoe. Boję się tylko, że wszyscy wybiorą Kuna albo Sancheza i mi odskoczą.

  Reply

  • Ortega

   10 lutego, 2015 at 6:53 pm

   Pomyśl w drugą stronę. Jeżeli weźmiesz Defoe i on zapunktuje, a Kun lub Sanchez nie, w takim wypadku 'sam’ odskakujesz. : )

   Reply

 3. Ortega

  10 lutego, 2015 at 1:49 am

  ładnie to napisane 🙂 będę dumał przez to x razy dłużej.! A już miałem iść spać…

  Reply

 4. szymken

  9 lutego, 2015 at 10:57 pm

  ADM choć to nielogiczne po tym co ostatnio pokazał 🙂 Mam go ustawionego i nie zmienię.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *