Home KAPITAN Najlepszy kapitan GW2

Najlepszy kapitan GW2

0
0

Podobno Dusan Tadic ma zawojować nadchodzący GW. Podobno, wczesna decyzja z TC jest bardzo sensowna. Jest też kilku innych, wartych uwagi kandydatów na C. Takich, którzy przyniosa nam pierwszą , zieloną strzałkę w sezonie.

Vardy – końcówka poprzedniego sezonu i start tego najnowszego , pokazała, jakim kozakiem jest Vardy. Dwie bramki z Arsenalem , dają do myślenia. 138k graczy, zdecydowała wstawić go do składu. Sensowne posunięcie. Szczególnie , że teraz przed nim mecz z Brighton u siebie. Pamiętajmy, City męczyło się z Brighton , ale Vardy potrzebuje pół sytuacji aby zdobyć bramkę.

Mounie – nie spodziewałem się, że wpiszę to nazwisko na listę ale jednak, nie mam wyboru. Zawodnik, który zdobywa dwie bramki kolejkę wcześniej, jest opcją. Mały % posiadania, może być atutem w tym wypadku. Jeżeli wyjdzie mu taki mecz jak z Crystal Palace, będą zielone strzałki. Dziwny zbiegiem okoliczności, zagra teraz z Newcastle u siebie. Osłabionym Newcastle. Przeczuwam spisek.

Lukaku – kilka osób miał odmienne zdanie niż moje 10 pkt za Lukaku na C. Tym razem, nie mam 10 pkt, właściwie, to ich nie potrzebuję. Wystarczy mi samo wspomnienie GW1. Siły jaką pokazało United. Nie ma opcji na CS po stronie Swansea. Gdyby Southampton, potrafiło grać w ofensywie, to w pierwszym meczu, powinni zdobył 3-4 bramki, przy 29 strzałach. Tak też, widzę, spotkanie Swansea United, 3-4 bramki dla Czerwonych Diabłów. Lukaku będzie miał swój duży udział przy tych bramkach.

Salah – wpisuję Salaha, bo boli mnie brak tego zawodnika w mojej drużynie. Moja wyliczanka, Salah/Mane skończyła się na tym drugim i to był błąd. Za błędy się płaci, więc Salah zapunktuje podczas tej kolejki. Tak tylko, aby mi utrzeć nosa. Do tego dochodzi, słaba obrona Crystal Palace. I kilka innych rzeczy, o których możecie przeczytać tutaj.  Właśnie z tego powodu, ktoś z trójki Salah/Mane/Firmino to dobry wybór na GW2. Ja, miałem ustawionego Mane, ale kiedy mamy weekend , który rozdziela dwu mecz o wejście do fazy grupowej LM, wolę nie ryzykować. Zobaczymy, jak wyjdzie.

Lacazette – halo. To jest różnica w tym momencie sezonu. Kiedy zawodnik Arsenalu, grający na wyjeździe ze Stoke jest różnicą, to czasami żal nie wykorzystać takiej sytuacji. Będziesz jednym na 10 z takim C. GW1 pokazał , że Lacazette na C, to jest doby wybór.

Aguero – Dwa sezony temu, text w stylu. 10 powodów, dla których Ku jest najlepszym kapitanem na GW2. Zagra u siebie, strzelił bramkę, mecz w poniedziałek. Zaraz bym wyciągnął liczbę strzałów, skuteczność itp itd. Gdybym miał go w składzie, pewnie bym zaryzykował. Jeżeli w jego wypadku możemy mówić o jakimś większym ryzyku niż w wypadku pozostałych wymienionych zawodników?

Tadic, Vokes, Kane czy Morata lądują na liście poniżej. Dobry wybór, kiedy masz przeczucie na duże pkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *