Home KAPITAN Najlepszy kapitan GW12

Najlepszy kapitan GW12

9
0

Wtorek, po długiej przerwie to bardzo dobry dzień aby rozpocząć przymiarki do wyboru kapitana na nadchodzący GW Fantasy Premier League. GW który rozpocznie się standardowo o 1230 i do 15 cisza. Nic się nie będzie działo. Będziemy mogli przeglądać składy naszych przeciwników aby sprawdzić kogo wystawili na C? Czy będzie tam ktoś inny niż Kun czy Costa? 

Ostatnio wszytko w FPL kręci się wokół tej dwójki, przy wyborze kapitana inaczej być nie może. Szczególnie kiedy zagrają mecz u siebie, szczególnie kiedy ich zespoły będą zdecydowanym faworytem w tych meczach. Czy najlepszą metodą na wybór kapitana jest Kun.Easy? ( trzeba zastrzec ten zwrot 😛 ) Dla tej dwójki nie ma znaczenia czy gra u siebie czy na wyjeździe. Swansea do tej pory straciła 11 bramek z czego aż 7 na wyjeździe. 4 z nich wbiła Chelsea, 3 z nich strzelił Costa. Kun pójdzie w jego ślady? WBA na wyjazdach traci mniej bramek niż w meczach u siebie ale czy ma to jakieś znaczenie? Może jest tak że ich dwóch to jednakowo dobry wybór w tej kolejce i zdobędą po 2-3 gole i cały ten ból głowy z wyborem okaże się zupełnie niepotrzebny? Zobaczymy. Mecze są o tej samej porze, będzie ciekawie. Jeżeli nie ta dwójka to kto?

Patrząc na mecze sobotnie to nie ma „lepszych”spotkań na wystawienie kapitana niż te dwa mecze. Hazard/Cesc jak zawsze jako alternatywa dla Costy. Czy w składzie City oprócz Kuna jest ktoś wart naszej uwagi? Nie. Szybko i bezboleśnie. Oprócz Kuna nie ma większego sensu angażować się w graczy City. W innych meczach?

Jeżeli Everton to chyba tylko Baines w chodzi w rachubę. Najlepszym pomocnikiem Evertonu jest McGeady! Kto wyjdzie w ataku Evertonu w tym meczu? Eto, Lukaku czy Naismith? Tego nie wie nikt więc i kapitan z tej trójki bez rewelacji. Z drugiej strony WHU, eee i tak się nie odważycie postawić na Sakho ani Downinga. Bramki i asysty będą nas cieszyły w tych meczach ale nie zdublujemy ich poprzez C. Za dużo ryzyko, za mała pewność zwrotu inwestycji. Podobnie będzie w tych pozostałych meczach o 16. Nie dla nas te mecze. chociaż wiem że Austin kusi 😛

Fajny mecz będzie w sobotę o 1830, gdzie Alexis Sanchez

alexis sanchez

będzie się starał zdobyć 7 bramkę z rzędu. Czy to zrobi? Nie wiem. Mnie cieszy że posiada go na dziś jakieś 30 % graczy. Nawet bez opaski robi różnicę :). Welbeck? Przeciwko swojej starej drużynie? Może ktoś po stronie United? ADM albo inny gracz Czerwonych Diabłów? Tak z grzeczności piszę 😉

Może Chadli w meczu z Hull? Mnie gracze Spurs odstraszają w tym sezonie ale może ktoś chce zaryzykować? Albo Grazziano Pelle po raz ostatni na długie tygodnie? Kiedy już wszyscy uznają że karty zostały rozdane a tutaj taki as z rękawa, Pelle na C. W poniedziałek o 21. To robi różnicę.

Czy moje zdanie o tym że wybór tak naprawdę wybór jest pomiędzy Kunem a Costa jest słuszny? Zastanawiam się czy w momencie gdybym nie posiadał ataku Kun/Costa ten post wyglądałby zupełnie inaczej? Gdzieś indziej szukałbym  szczęścia niż jeden z nich? Myślę że mógłby być to ktoś z dwójki Sanchez/Pelle. Ale jeżeli nie trzeba ryzykować to…

9 komentarzy

 1. garret

  18 listopada, 2014 at 10:49 pm

  Welbeck kontuzja?

  Reply

 2. garret

  18 listopada, 2014 at 9:49 pm

  @pjoyceexpress
  Daniel Sturridge suffers new injury setback for Liverpool. Story to come at http://www.express.co.uk

  Reply

 3. garret

  18 listopada, 2014 at 1:32 pm

  W temacie Bainesa, najnowszy update prosto od Martineza: “When you see Leighton Baines pull out of a training session you know that something is wrong but at the moment he is responding well to treatment. Again, it is too early to say how long he is going to be out but we remain very positive. Leighton is the type of player that heals very quickly from those sort of injuries.”

  Ja bym to czytał, że Baines nie zagra w weekend.

  Reply

 4. garret

  18 listopada, 2014 at 10:25 am

  Kun. Easy.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *