Home KAPITAN Kapitan gw12

Kapitan gw12

0
0

Proste wybory są najlepsze. Salah na C vs obrona Fulham.

Koniec.

Dla niektórych pytanie jest inne, Czy Salah na TC?

Jednak, każdy z nas lubi kombinować. Szukać dziury w całym a właściwie szybkiej drogi do wyższej pozycji w OR. Poniżej 5 typów na C, które mogą pomóc ale też, jak to każda różnica mogą zaszkodzić, kiedy wyjdzie odmiennie od oczekiwań.

Vardy – najważniejsza przyczyna aby wystawić Vardyego na C to…obrona Burnley. W ostatnich 3 spotkaniach nie było gorszej defensywy w Premier League. Ponad 20 strzałów przeciwników na mecz i 4 bramki stracone. Oczywiście, spotkania z City czy Chelsea mogły zamazywać obraz ale spotkanie z WHU było na taki samym poziomie w defensywie.

Kane – Harry strzela tylko na wyjazdach. W tym sezonie, 6 bramek strzelonych, 5 na wyjeździe. Wspominałem o tym na vlogu. Ważne aby Eriksen czy Alli wrócili do pierwszej XI. Kane to nie jest zawodnik, który przebiegnie z piłką przez pół boiska i strzeli bramkę. On musi dostać podanie w obrębie pola karnego i to właśnie może zrobić wspomniana dwójka. Spotkanie z PSV pokazało , że Harry powoli wraca do formy a z nim cała ekipa Spurs.

Hazard – najlepiej punktujący zawodnik w grze musi być dobrym wyborem kiedy zagra spotkanie u siebie z drużyną która w każdym spotkaniu wyjazdowym tego sezonu, traci bramkę. Chyba tyle wystarczy aby przekonać tych nieprzekonanych do oddanie opaski dla Belga?

Lacazette – pewne miejsce w składzie, mecz u siebie, dobra forma. To są trzy kluczowe czynniki które należy brać pod uwagę, kiedy wystawimy Francuza na C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *