Home KAPITAN Kapitan GW8

Kapitan GW8

0

Kane czy Hazard?

Przejrzałem swoją historię obecnego sezonu. Od pierwszej do siódmej kolejki moje wybory na C to wystawie kogoś z dwójki Salah/Aguero na C. Kto grał u siebie, ten dostawał opaskę. Prosta i można powiedzieć, skuteczna strategia. Co kolejkę wpadało coś więcej niż 4 pkt. Ot, bezpieczna inwestycja. W tej kolejce, duet Salah/Aguero wpada na siebie a przez to wypada z mojego kręgu zainteresowania.

Dlatego też, zagram najbezpieczniej jak mogę.

Kane na C. 8 strzałów celnych w ostatnich 4 spotkaniach to najlepszy wynik wśród zawodników Premier League. Przed nim obrona Cardiff. Ta sama , która w ostatnich 4 meczach stracił 14 bramek. Tak, dobrze zgadliście. To najgorszy wynik w tym czasie.  Dla mnie to jest podstawa aby Harry został kapitanem.  Druga sprawa, nie mam innego, równie mocnego zawodnika na GW8.

Hazard na C jest oczywistą opcją. Forma, 5 bramek w ostatnich 4 meczach. 7 strzałów celnych na 10 oddanych robią wrażenie. Zakładam, że prostą sytuację mają ci ,którzy mają Hazarda w składzie. Pewnie nie ma co kombinować i najzwyczajniej w świecie, wystawić najlepszego zawodnika obecnego sezonu na C. Obrona Southampton, tylko może pomóc w tej decyzji. 40% posiadania w grze, również.  Należy również pamiętać, pomocnik dostanie 1 pkt więcej za bramkę oraz 1 pkt za CS.

Lacazette na C. Napastnik Arsenalu oddał 13 strzałów , 4 były celne,  2 bramki.  Teraz na rozkładzie obrona Fulham która straciła  9 bramek. Jeden z gorszych wyników w ostatnim czasie. Przy braku jakości gry obronnej Fulham, można zakładać 2-3 bramki dla Arsenalu. Jeżeli Laca oddaje najwięcej strzałów w drużynie, to pewnie on trafi do bramki Fulham.

Lukaku na C. To miała być fajna różnica na C. 9% posiadania. Drużyna przeciwko której lubi zdobywać bramki. Wszystko tak pięknie się układała do czasu , kiedy United nie wyjdzie na boisko.

GW7 w moim wypadku do zapomnienia na szybko, duży spadek w OR. Jedyny pozytyw to właśnie Kane i teraz Kane musi poprowadzić ekipę do dużego awansu w OR i do zielonych strzałek. Tak aby przerwa na repy upłynęła w spokojny sposób, z 2FT do rozegrania i powolnym przymierzaniem się do użycia karty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *