Home KAPITAN Kapitan GW7

Kapitan GW7

0

AAA – dobrego kapitana wynajmę.

Lukaku – od sezonu 2013/2014 tylko w jednym spotkaniu z WHU nie zdobył bramki. Łącznie, na 10 spotkań 11 bramek. I to jest jedyna statystyka która przemawia za Lukaku na C. Pytanie jest, czy zagra tak jak zawsze z WHU, czy tak jak Aguero z Newcastle? Oraz trzeba rozważyć, czy obrona WHU nie jest już o szczebel wyżej od przerwy na repy?

Lacazette – 90 minut gry służy Francuzowi. 3 spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty i mamy 2 bramki oraz 3 asysty. Oznacza to, że mamy zawodnika w formie, który zagra spotkanie u siebie z Watfordem. Ja oczywiście cenię defensywę Watfordu ale bramkę czy dwie stracą. Jeżeli taki się wydarzy, to można założyć jakieś punkty dla Francuza.

Richarlison – ponieważ obrona Fulham jest jedną z najgorszych w Premier League. 7 błędów, 3 razy ten błąd prowadził do straty bramki, 43 strzały celne przeciwników. Idealne okoliczności aby Richa wrócił do gry w FPL.

Kane – Huddersfield to idealne miejsce aby dogonić Mitro oraz Hazarda w wyścigu o złotego buta. Chelsea strzeliła 3, City 6, Leicester 3, to ile zdobędzie Tottenham? Bo kiedy ostatnio tam byli, strzelili 4 a Harry zaliczył 2.

Vardy – nie można pominąć tego nazwiska. Po rozbiciu obrony Huddersfield, przyjdzie pora na obronę Newcastle i nie spodziewam się aby tym razem zaliczyła CS. Ktoś będzie zdziwiony kiedy zobaczy Vardyego na liście strzelców?

Aguero -Ja mam teraz Aguero na C i jednym z głównych powodów jest jego % posiadania. 31 strzałów, 10 celnych, 4 bramki – to wszyscy znamy ale w FPL ważne jest jeszcze trzymanie się peletonu. Szczególnie na taki etapach, kiedy zdecydowana większość szacownych graczy FPL, postawi na C zawodnika z 52% posiadaniem.

Hazard oraz Salah – wielcy zawodnicy strzelają bramki w ważnych meczach. Plus, do odważnych świat należy. itp itd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *