Home KAPITAN Kapitan GW7

Kapitan GW7

0

Wybór prosty i oczywisty czy też komplikujemy sobie sytuację, szukając innej drogi na szczyt?

Lukaku – Ten prosty wybór, to oczywiście Lukaku. Dla wszystkich, którzy wystawiają kapitana w poniedziałek, nie robią transferów przez cały tydzień. Generalnie, zapominają o biznesie, bo samo się kręci. Patrząc na przeciwnika, na formę Lukaku, można zakładać, że to będzie 7 kolejka z rzędu, kiedy Belga będzie najczęściej wybieranym kapitanem.

Kane – Ostatnie dwa wyjazdy HK to 2 bramki w każdym z tych spotkań. Ostatnie 3 bramki w UCL..
Gdyby ktoś nie miał Lukaku a HK był w składzie, to jest to dosyć ciekawy wybór. Właściwie, to ja nawet kiedy mam Lukaku w składzie, poważnie myślę nad tym, aby to HK był kapitanem na ten GW. Ma formę chłopak, może warto pójść za tą formą? Ciekawe, że HK ponownie zagra o 13:30 w sobotę. Tak jak nie umiał przełamać klątwy sierpnia, tak 13:30 zapakował do wora i wykopał na księżyc. Teraz strzela bramkę za bramką. Jest moc, jest poważna opcja na C.

Vardy – gdyby ktoś szukał różnicy to proszę, 61% skuteczności. Najlepszy napastnik pod tym względem. Ktoś szukał większej różnicy niż Kane na wyjeździe o 13:30? To jest dosyć sensowny wybór.

Lacazette – Myślał człowiek nad Moratą a tutaj Francuz o sobie przypomniał. Dwa strzały,dwa gole w poniedziałek. Do tego, Wenger oddał mu rzuty karne. Niedziela , samo południe, mecz u siebie z Brighton i macie najlepszą? różnicę na GW7.

Coutinho – tak mi się wydaje, że w momencie, kiedy Brazylijczyk przedstawił się na ponownie w ostatnie kolejce, nie można ignorować tego wyboru na C. Więc, wrzucę dla przypomnienia , że wrócił i będzie mieszał.

Aguero rozegrał 11 spotkań vs Chelsea w Premier League i zdobył 7 bramek. Opcja dla osób, które szukają trochę większej rozrywki niż 5 czy 6 zero w spotkaniu United Crystal Palace. Przestrzelony karny z UCL, ma jakieś znaczenie? Trzeba zignorować, nie ma wyjścia.

Na koniec, Morata. Tak, aby zawodnik , który jest jednym z trzech z 6 bramkami na koncie był brany pod uwagę. Pamiętając, że my szukamy bramek a nie 3 pkt za zwycięstwo. w końcu zagrają u siebie z City a to przeważnie działa na plus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *