Home KAPITAN Kapitan GW6

Kapitan GW6

0
0

Salah w składzie, ale nie wiem czy zagra. Aguero w składzie, nie wiadomo czy zagra. Kto zostaje?

Mitro – bezbarwny występ z City ale teraz jest szansa na poprawę. Spotkanie u siebie z Watfordem. 20 strzałów/10 celnych i 4 bramki vs obrona z 1 CS. A paradoksalnie, brak bramki z City jest dobrym prognostykiem…ile razy można z rzędu można strzelać do bramki przeciwnik? Teraz z jednym spotkaniem przerwy od strzelania bramki, mamy lepszy punkty wyjściowy przed kolejką.

Sterling – w tym wypadku zastosuje odwrotną argumentację. Tak to już jest z FPL, każdy zawodnik ma swoją oddzielną historię. Dwie bramki z rzędu i w spotkaniu z Cardiff spodziewam się kolejnych bramek. 13 strzałów, 7 celnych i 3 bramki. Przed nim ta sama obrona której Hazard strzelił ostatnio 3 bramki…pytanie jest jedno ale zasadnicze, czy to Sterling będzie atakował na bramkę Cardiff? Rotacje Pepa to zło FPL. Największe zło jakie nam się mogło przytrafić.

Zaha – czy zdobędzie pierwszą bramkę u siebie w tym sezonie? Kto uważnie spojrzy na jego dokonania , ten znajdzie taką prawidłowość. Spotkania wyjazdowe, bramka. Spotkania u siebie, bez bramki. Znajdą się lepsze okoliczności niż spotkanie z Newcastle?

Vardy – 11 bramek straconych ekipy Huddersfield a teraz przed nimi wracający na salony Premier League Jamie Vardy. W pierwszym spotkaniu po 3 meczowej przerwie oddał 3 strzały, 2 były celne (xG +0.49). Znając umiejętności Vardyego ważne jest jedna rzecz, Maddison za jego plecami. To on wypracował dwie okazje strzeleckie Vardyemu.

Lukaku – 25 strzałów (z pola karnego ), 18 celnych. Co to za liczby? Siła obrony defensywy Wolverhampton…tylko Chelsea, Liverpool i City pozwalają na mniejszą liczbę strzałów. Dlaczego nie zachwycam się nad liczbą strzałów Lukaku? Bo gra ofensywna United nie wygląda najlepiej. Bramka Lukaku z Watfordem, to wypadek przy pracy. Drugi raz z rzędu taki fart? Kiedy trzeba wybrać pomiędzy dwoma Portugalczykami, ja wybieram defensywą tego z siwą brodą.

Hazard – Sarri mówi 40 bramek w sezonie, Alonso dopowiada gra jak Salah w poprzednim sezonie. Dziękuję, niedzielę spędzę podczas miłego spotkania rodzinnego , net wyłączę, może wleję do gardła kropelkę czegoś mocniejszego. Pomyślę o tym, jak Fabian zatrzymuje strzały Hazarda. Nic więcej zrobić nie mogę.

Lacazette – dwa spotkania z rzędu po 90 minut. W tym czasie bramka oraz dwie asysty. Za chwilę, słaba przez bardzo słaba obrona Evertonu. Chociaż kilak osób chciałoby aby to był najlepszy wybór na C , to jednak dalej jest to tylko ciekawa różnica na C. W tym momencie, nic więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *