Home KAPITAN Kapitan GW4

Kapitan GW4

0

3 października 2015 – jeden dzień z historii świata

W lipcu 2015 na świecie pojawił się mój synek Stanisław. Radość mieszała się z poczuciem odpowiedzialności. Już nigdy nie będziesz sam na ziemi. Możesz chodzić do szkoły rodzenia, czytać mądre książki, słuchać porad ciotek albo znajomych. Wszyscy oni mają rację i nie mają w tym samy momencie. Wszytko musisz przeżyć i zrozumieć. Kiedy trzymasz swoje dziecko pierwszy raz w ramionach , świat zaczyna się na nowo. Kiedy zaczynasz nucić muzyczkę z zabawek dziecka, to znak. Należy wyjść z domu i porozmawiać z ludźmi.

3 października 2015 najlepsza przyjaciółka żony brała ślub. Do synka przyjechali teściowie a my mogliśmy pójść na wesele. Wesele na trzeźwo, w normalnych okolicznościach coś nie do przyjęcia. Za 4 razem, kiedy ludzie siadają po 50 zimnej czystej, okazuje się że nie masz z kim rozmawiać. Błędny wzrok, podniesiony decybel głosu. Idealne okoliczności aby przestać nucić piosenki dla dzieci.

Kiedy znasz scenariusz wieczoru, możesz usiąść wygodnie na krześle i obserwować otoczenie. Trzeźwy vs pijani, jesteś na wygranej pozycji. Możesz uśmiechać się do wszystkich, łapiąc minuty odpoczynku. Niby nie chciałbyś mieć kaca ale jednak zimna biała 50 weszłaby na szybko. Później kolejna, później coś na ząb, później kolejna. Pójdziesz zajarać szluga, tak jak zawsze na weselach. Lekko pijana małżonka złapie cię na wejściu i wylądujesz na parkiecie. Po tańcu chce się pić, więc jeden , drugi , trzeci kieliszek w ustach. Prawy do lewego….Podtrzymać stan, jutra nie ma. Jeżeli myślisz o jutrze to tylko upewniasz się że masz zimną colę w lodówce. Jest tylko tu i teraz.

Na chwilę gardło zasycha i uświadamiasz sobie że brakuje wody niegazowanej na stole. Wracasz do rzeczywistości, potrzebujesz złapać świeżego powietrza idziesz się przewietrzyć. Niby przy okazji , sprawdzisz wyniki z kolejki. Ostatnio jak sprawdzałeś, Kun schodził na przerwę z jedną bramką. 8 kolejka a on dopiero z drugą bramką na koncie. Jełop…

Wracasz do stolika, 50 nie jebniesz, wszyscy dookoła szczęśliwi, jakby właśnie mieli Aguero na C którego ty na C nie wystawiłeś. 3 października 2015 zapamiętała Panna Młoda, Pan Młody wygrawerował na obrączce, ja byłem jedną z nielicznych osób które do końca życia zapamiętają ten dzień.

Od tego czasu, za każdym razem kiedy Aguero gra z Newcastle wystawiam go na C. Opłaciło się w tym samym sezonie, kiedy zdobył jeszcze jedną bramkę z Newcastle. Nie opłaciło się w kolejnym spotkaniu, kiedy nie zdobył bramki ale opłaciło się w kolejnym 20 stycznia 2018.

Lubię spotkania w gronie znajomych graczy, kiedy jedna osoba albo dwie pozwalają sobie na chwilę nonszalancji i nie wystawiają Kuna na C vs Newcastle. Ich wyraz twarzy, kiedy piłka musnęła włosy Aguero i wpadła do bramki Newcastle. Dziś myślę, że taką samą minę miały osoby które wystawiły Firmino na C zamiast Salaha podczas BGW31.

9 spotkań, 14 bramek, 3 asysty vs Newcastle. Jedna z tych kolejek, kiedy wybierasz VC a nie C. Chyba że Pep wypowie się w sprawie jego minut na boisku w podczas najbliższej kolejki. Jeżeli nie będzie oficjalnej informacji to Kun.Easy. Bo nawet gdyby nie miał takiej historii z Newcastle to i tak byłyby najlepszy wyborem na C. Teraz po prostu odpuszczam sobie sprawdzanie xG czy liczby kontaktów z piłką w polu karnym.

Gdyby ktoś szukał dobrego Vs na wypadek ławki Aguero to może ktoś z tej trójki przypadnie do gustu?

Salah vs Leicester 2 mecze, 3 bramki
Hazard vs Bournemouth 6 meczy, 5 bramek
Kane vs Watford 6 meczy, 3 bramki + sierpień za nim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *