Home KAPITAN Kapitan GW38

Kapitan GW38

0
0

Po raz ostatni w tym sezonie, najlepszy kapitan kolejki.

Wilson – każdy już sprawdził, 4 ostatnie bramki padały w meczach wyjazdowych. Fakt, że teraz spotkanie z trudniejszym przeciwnikiem niż HUD, BHA czy SOU. Ale jego liczby na wyjazdach imponują. 7 strzałów, 7 celnych, 4 bramki. Do tego Fraser biegający z piłką w okolicy, to może być 8 i kolejna bramka po podaniu od Frasera.

Duet Rondon – Perez. Nie wiem który z nich jest lepszą opcją? Rondon 12 strzałów, 3 celne, 1 bramka a Perez 9 strzałów, 6 celnych, 5 bramek. A teraz przed nimi obrona Fulham.

Babel – od GW31 przerwa w zdobywaniu bramek trwa max jedną kolejkę. A pusta kolejka, miała miejsce podczas GW37. Według tego prostego założenia, Babel jest na najlepszej drodze do tego aby zdobyć bramkę w spotkaniu z Newcastle. Pytanie jest następujące, czy on o tym wie?

Jimenez – ten który trafia z najlepszymi drużynami Premier League a przechodzi obok spotkania z Fulham u siebie. Bramka na Anfield byłaby uhonorowaniem bardzo dobrego sezonu Jimeneza w Premier League.

Long – za każdym razem, kiedy mamy spotkanie vs Huddersfield należy rozważyć kapitana z drużyny przeciwnej. Ja wrzuciłem Longa za jego formę strzelecką w ostatnich meczach. Równie dobrze można wrzucić JWP czy Redmonda za jego 19 strzałów.

Deeney – wraca…zrobić trening strzelecki przed finałem FA CUP.

Salah – on też wraca do gry , musi obronić Złotego Buta. Na dziś prowadzi w wyścigu z bezpieczną, dwu bramkową przewagą.

Aguero – wyjazd na Brighton. Po mistrza, z szansą aby odrobić dwie bramki do Salaha.

Auba – wyjazd na Burnley. Aby powalczyć o UCL , z szansą aby odrobić dwie bramki do Salaha.

Mane – aby zagrać wszystkim na nosie i wyprzedzić powyższą trójkę w liczbie zdobytych bramek na koniec sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *