Home KAPITAN Kapitan GW36

Kapitan GW36

0
0

Pierwsze dwa miejsca zarezerwowana dla dwójki Salah – Kane. Kto będzie poza podium?

O tym co ma zrobić Kane i co może zrobić Salah, napisałem tutaj.

Firmino, ten drugi z LFC. Ten który odpoczywał sobie podczas tej kolejki i teraz ma kilka minut mniej w nogach. Nie wiem, czy Liverpool może sobie pozwolić aby zagrać bez dwójki Salah/Firmino? Hipotetycznie, Chelsea może jeszcze powalczyć o 4 miejsce dające awans do UCL. Kiedy pojawią się plotki o ławce Salaha i podstawowym składzie Firmino, mamy różnicę na C. Dobrą, różnicę na C. To jest oczywiście wybór dla tych, którzy 1330 mają w poważaniu.

Eriksen , ten który jest najlepszym zawodnikiem Spurs w tym momencie. Strzela, podaje, zdobywa punkty, czego więcej potrzeba w takich okolicznościach przyrody? Pewnie sam Eriksen będzie potrzebny w składzie.

Sterling, drugi najlepszy pomocnik tego sezonu. Do tej pory mam ubaw z ludzi, którzy wypisywali jakieś głupoty w stylu, nie kupię bo strzela do pustej bramki itp itd. Ile przeczytaliście tekstów o tym, jak to Guardiola ustawił zespół? A czy nie zaskoczyła Was postawa City w dwóch ostatnich spotkaniach Premier League? Na Wembley z Tottenhamem zagrali bez obciążania porażką z LFC. Teraz u siebie vs Swansea, zagrali tak, jakby cały czas potrzebowali tych 3 pkt do mistrzostwa. I poza tymi wszystkimi taktykami , ustawieniami, to to jest właśnie największa wygrana Pepa. I to może być dobra informacja dla Nas przed BGW37 i TC na zawodnikach City…a na ten GW jeszcze Jesus będzie spoko opcją. Tylko żeby tych karnych już nie marnował.

I to jest tych kilku zawodników z mniej niż 5% opasek w tej kolejce ale ich historia daje dobrą podstawę do tego, aby zaryzykować. Pozostali to dziwne przeczucia i chwytanie się brzytwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *