Home KAPITAN Kapitan GW35

Kapitan GW35

0

Nie ilość a jakość. Hasło, które już raz przerabialiśmy w tym sezonie. Wtedy nawet taki gość jak ja, bez FH ugrał
100 pkt. Jak będzie tym razem?

Jest taka jedna statystka, liczba strzałów. Po tym posortowałem tabelkę poniżej.

Możliwe, że powinna być posortowana po ilości bramek, jednak w taki sposób nie zobaczymy tego co chciałem szanownemu gronu zaprezentować. Poniżej, mamy tych samych zawodników ale na szaro pozwoliłem sobie zaznaczyć tych, którzy nie zagrają w najbliższej kolejce.

Jakieś wnioski? Nie ma takiej straty na jakości, kiedy zabraknie tych kilku gości na szaro. Zostaną ci, którzy w większości tą jakoś tworzyli w ostatnich kolejkach.

I teraz, mając już jeden z elementów układanki ( historię , liczbę strzałów itp) , dokładamy drugi ( drużyny przeciwko którym ) i wychodzi nam dosyć proste równanie ,które powinno wskazać tego najlepszego kapitana na GW35. „B” sobie odpuszczam bo wszyscy których potrzebujemy, mają swoje mecze podczas tej kolejki .

Jednak to proste równanie komplikuj się albo mi się komplikuje a Dla Ciebie jest to proste. Ja tam , przed znakiem równa się, widzę jeszcze jedną wielką niewiadomą. I nie chodzi mi o to , że życie pisze swoje scenariusze i później WBA kończy na Old Trafford z CS. Tylko o samą chęć do gry tych największych, z tej kolejki.

Liverpool zaraz po WBA ma spotkanie z Romą w półfinale Ligi Mistrzów. To może być taka sezon, kiedy WBA nie przegra w LFC…Od niedzieli , niebieska część Manchesteru świętuje. Jak będzie z motywacją aby zagrać na normalnym poziomie? 7 bramek brakuje im do 100 w jednym sezonie Premier League. Fajnie sobie wpisać w CV, jeszcze fajniej pojechać zdrowym na MŚ2018. Arsenal też jakiś taki nie wyraźny. Nie wiadomo , jakim składem wyjdzie i ile z tych gości będziesz znał po pierwszym przeczytaniu składów? Oni mają prosty cel na ten sezon, awans do Ligi Mistrzów poprzez Ligę Europy. Zostały im 3 spotkania aby tego dokonać. A teraz przecież te dwa najtrudniejsze spotkania przed nimi???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *