Home KAPITAN Kapitan GW31

Kapitan GW31

0

Zmęczenie, rotacje. Ot, zwykły GW w środku tygodnia.

Vardy we wtorek, czy Coutihno w środę? I jak tak spojrzeć na ostatnią kolejkę to Coutinho ma zdecydowanie więcej czasu aby dojść do siebie. Zagrał pierwszy mecz podczas GW30 i zagra ostatni podczas GW31. Jeżeli wszystkie różnice w kolejce nam się równają do zera. To te kilka godzin więcej na odpoczynek a w przypadku Coutinho , jest to dodatkowy dzień, daje mu przewagę nad pozostałymi zawodnikami.

Na dziś Coutinho na c u mnie. Ciekawe że już tyle razy chciałem go sprzedać a teraz okazuje się bardzo dobrą opcją na C. Gdybym go jednak, nie miał w składzie. To kto?

Vardy – bo jest chłopak w formie i zagra u siebie z Sunderlandem. Ostatnim w tabeli Sunderlandem.

Sanchez – nie widziałem meczu z City ale Sanchez to Sanchez. W ostatnich 2 meczach, strzelił im 4 bramki w tym jeden hattrick.

Grosicki – kolega Oscar już wystawił go na C? Teraz dobra okazja. Ja mam w składzie i nie żałuję. Szkoda tylko, że jak miałem go na C , to on nie zagrał na dwie asysty.

Zaha – 6 bramek strzelonych w tym sezonie , z czego 5 na wyjeździe. I jak pokazał mecz z Chelsea, nie ważne z kim na wyjeździe, ważne że to wyjazd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *