Home KAPITAN Kapitan GW32

Kapitan GW32

0

Salah vs reszta świata FPL. Salah vs klątwa 1330. Salah vs rotacja.

Wystarczy kliknąć na I i naszym oczom ukaże się tabelka ostatnich punktów Salaha. To jest prawdziwy maraton bramek i asyst. Tylko z United nie zdobył punktów , to było to jedno spotkanie z ostatnich 7 jakie rozegrał w Premier League. Jeżeli popatrzymy w takim ujęciu, nie ma o czym myślę, nie ma się nad czym zastanawiać. Opaska dla Salaha jest najlepszym , bo najbezpieczniejszym wyjściem na GW31. Salah jest zawodnikiem, który najmniej razy zawodził w tym sezonie a gdyby nie szukać innego kapitana co kolejkę, tylko grać systematycznie na niego , to nasze miejcie w OR byłoby pewnie wyższe o kilka K.

Jednak, patrząc na układ spotkań, jest kilka opcji które kuszą i świecą blaskiem. Wymienię dwóch zawodników, tych samych o których wspominaliśmy w podcascie. Lukaku vs Swasea oraz Auba vs Stoke.

Co łączy tych dwóch zawodników? 12 bramek straconych w ostatnich 6 meczach przez defensywy Stoke i Swansea w meczach wyjazdowych. To jest dobra informacja. Wiadomo, walka o utrzymanie przed tymi dwoma drużynami ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Takich jak wyszkolenie, technika itp.

Prawda że Arsenal gra taką ofesywną piłke a United nie? Też miałem takie przekonanie ale sprawdziłem liczby i już nie jestem taki pewny. Arsenal oddał 36 strzałów, 19 celnych , 4 bramki a United 32 strzały, 14 celnych i 7 bramek. To jest 10pp lepsza skuteczność po stronie United. Ze skromnych 4 strzałów mniej na bramkę przeciwnika.

Jeżeli Lukaku oddał 8 strzałów a Auba 7, obrona przeciwników jest na takim samym poziomie a siła drużyn jest porównywalna, to rzut monetą będzie odpowiednim sposobem aby wybrać kapitana. Przypomnę, rzut monetą to jest 50 do 50 szans na jedną ze stroną. Za 1, 10 czy 100 rzutem.

Pozostałe wybory, wrzucam do sondy poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *