Kapitan GW30

0
0

Do wyboru, do koloru.

Costa vs Crystal Palace. Wybór oczywisty ale oczywiście bez jaja. Patrząc na to co robił w tym sezonie, jedna bramka na jego koncie po 90 minutach. Decydując się na takiego kapitana, mamy względny spokój przed GW30. W biznes plan możemy wpisać od 10 ( bo dostanie YC) do jakiś 18 (jak dostanie BPS). Nudy, pewnie dlatego nie wymieniłem Kane na Coste.

Vardy vs Stoke. Tutaj widzę, energie, życie. Cały czas czekam na film o Vardym zrealizowany przez jakieś wielkie studio w Hollywood. Może będzie w nim kilka minut o tym , jak pod koniec sezonu 2017 wrócił do formy i utrzymał Listy w Premier League. Trzy ostatnie kolejki mówią że jest chłopak w formie. I ja to kupuje, wystawiam go na C.

Gabbiadini vs Bournemouth. Tak sobie, czy wystawiłbym Manolo na C, gdyby zawitał do mojej drużyny przed GW30? Wydaje mi się że tak. Że mógłbym mu zostawić opaskę. To co widzieliśmy w jego wykonaniu od debiutu w Premier League, daje mandata, aby z Bournemouth u siebie wystawić go na C.

Siggy vs Boro. Mocny, bardzo mocny kandydat na C w tej kolejce. Tylko, podobnie jak w przypadku Costy, nie możemy za wiele oczekiwać. Systematyczność Islandczyka w zdobywaniu asyst, jest imponująca ale to „tylko” jedna asysta na mecz. Fajnie , ale to jednak może być za mało aby zaliczyć zielone strzałki w tej kolejce.

Fellaini vs WBA. Tak dla śmiechu dałem , bo nie wiem kogo z United wrzucić. Mata? Pogba? Valencia???

Lukaku vs LFC. 10 minut w których zdobedzie 2 albo 3 bramki. Nic więcej nie potrzebujemy w tym meczu od Lukaku. Czy jest to w stanie zrobić? Był juz taki mecz , który zakończył sie wynikiem 3-3 a Lukaku zdobył 2 bramki…