Home KAPITAN Kapitan GW30

Kapitan GW30

0
0

3 z przodu, koniec jest bliski.

Taki prosty plan miałem, Salah na C do końca sezonu. Tylko był taki jeden problem z tym planem o którym zapomniałem albo który postanowiłem zignorować do momentu kiedy problem nie zapukał do mych drzwi. Problem = Sobota, 1330, obrona United. I właśnie w taki sposób, mój musi poczekać do GW31. Bo teraz , nie zdecyduje się aby Salah był kapitanem podczas najbliższej kolejki. Każdą dwu cyfrówkę przyjmuję z otartymi ramionami ale nie chcę płakać do telewizora jak zobaczę ofensywne LFC rozbijająca się o autobus Mourinho. Poza tym , Salah jakiś spadek formy zalicza. 15,13,10,8 tyle punktów ostatnio wpadało na jego konto i jak widać czarno na białym, spadek formy. Poza tymm, bps się do niego nie kleją. Za dużo robi na boisku a wiadomo , im mniej robisz, tym dalej zajdziesz. Stara prawda z korporacji, przelała się do FPL.

Wszytko wiadomo, zawodnik bez formy, bez szansy na bps , pojedzie na Old Trafford o 1330 w sobotę. Trzeba szukać dalej, trzeba szukać gdzie indziej.

Kane vs Bournemouth – był taki sezon, kiedy niszczył obronę Wisienek. Na wyjeździe 3 bramki a u siebie 2 gole w sezonie 2015/2016 . Sezon 2016/2017 to bramka i asysta u siebie. I możliwe, że już zapomniałeś ale pewnie wystawiłeś go na C podczas GW8. To była ta kolejka, w której zrobił sobie przerwę od strzelania. I teraz , przyszła pora na zemstę oraz dobry moment aby wyjść na prowadzenie w wyścigu o króla strzelców.

Hazard vs Crystal Palace – jedna rzecz, na boisku musi być jakiś napastnik. To spowoduje przejście Hazard na skrzydło, gdzie czyje się najlepiej. Kiedy Conte właśnie tak ustawi swój zespół, opaska na Edenie powinna zaprocentować. W końcu zagrają u siebie z Crystal Palace.

Aubameyang vs Watford – kto ma, ten pewnie się zdecyduje na taką różnicę w tej kolejce. Z jednej strony mamy fatalną grę na wyjazdach a z drugiej w spotkaniach u siebie mamy rozbite Crystal Palace oraz rozbity Everton. Ciekawe , jaką twarz Arsenalu zobaczymy w niedzielę?

City vs Stoke – ostatnio jak się spotkali, Stoke dostało 7 bramek. Generalnie, w ostatnich spotkaniach, 4 bramki dla City były normą. Patrząc na formę z ostatnich kolejek, to Sane będzie dobrym wyborem na C tak samo dobrym jak Bernardo. Ciekawe jak ta dwójka zaprezentuje się , kiedy Sterling wróci do składu? Kto będzie grał w pierwszym składzie? Te same pytania , na które tylko jeden człowiek zna odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *