Home KAPITAN Kapitan GW3

Kapitan GW3

0

Kolejka w której należy zdecydować , czy Mane jest lepszym wyborem na C niż Salah?

Kilka opcji na C

  • Auba – w końcu zacznie wykorzystywać takie sytuacje jak z Chelsea. 4 strzały, 2 celne. Tylko czekać jak zacznie dziurawić obronę WHU. Czy do takich sytuacji z WHU dojdzie? Zakładam że tak. Oczywiście, jeszcze Fabian musi mieć słabszy dzień…bo to że obrona WHU nie jest najwyższych lotów pokazał Wilson i jego rajd na bramę Fabiańskiego
  • Sterling – nie zagrał, to teraz zagra 😉 kto szuka różnicy ten może zaryzykować z takim hasłem i o 1540 będzie miał wszytko wyjaśnione. Występ przeciwko Kanonierom był zaskoczeniem, widać Pep na mocnego przeciwnika chciał wrzucić jak najmocniejszy skład, nie dając szansy aby zespół Emeryego mógł zaistnieć na boisku. Z Huddersfield Sterling mógł odpocząć sobie przez pełne 90 minut i teraz wjedzie na ostrej w obronę Wilków.
  • Aguero – to zawsze jest dobry wybór. Wrzucę, bo jeszcze pomyślicie że upadłem na głowę nie wymieniając jego kandydatury.
  • Wilson/Richa – forma, forma, forma. Zawodnik w formie na C to zawsze jest dobre wyjście z sytuacji. Ten duet jest ciekawą alternatywą , myślę że w spotkaniu Bournemouth Everton wpadnie duża ilość bramek a ja typuje tych dwóch jako główne zagrożenie bramki przeciwnika.
  • Mitrovic – 11 strzałów w dwóch pierwszych kolejkach, drugi wynik wśród napastników. Pierwszy jest Aguero który oddał 13 strzałów. W czwartek Burnley zagra w Grecji pierwsze spotkanie w ostatniej rundzie kwalifikacji do Ligii Europy. To jest dobra informacja dla graczy z Mitro w składzie a kliku z nich może zaryzykować aby oddać opaskę właśnie do tego zawodnika.
  • Pedro – jedne z tych, który zyskał na zmianie trenera w Chelsea. Co ważne, koledzy widzą go na boisku. 6 strzałów z Arsenalem a przed nim spotkanie z Newcstale.
  • Salah – Salah na C, ponieważ to on był lepszym zawodnikiem niż Mane w spotkaniu z Crystal Palace. Po faulu na nim został podyktowany karny, to po faulu na nim Wan-Bissaka wyleciał z boiska . Yo on oddał najwięcej strzałów w drużynie 6 z 16 całej drużyny. Zaliczył dwie asysty. Do formy z poprzedniego sezonu, trochę jeszcze brakuje ale forma przyjdzie i lobik z CP wpadnie do bramki.
  • Mane – chuja robił a zgarnął o 1 pkt więcej niż Salah. Ot piękno FPL.
  • Firmino

Brak kombinowania z C, to polecam po dwóch pierwszych kolejkach.

Szczególnie po GW2, gdzie Aguero zgarnął 40 pkt a Mane czy Salah o połowę mniej. Za ryzyko zostawmy sobie -4 albo -8 za transfery. Gdzie ten którego sprzedamy zaraz zacznie zdobywać masowo punkty a nasz nowy nabytek zatnie się i będzie wkurw.

Opaska na najmniejszym ryzyku, przynajmniej na początku sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *