Home KAPITAN Kapitan GW29

Kapitan GW29

0

Tradycyjnie przed GW, kilka słów o kapitanie. Tym najlepszym, który odmieni oblicze naszych drużyn.

wytypowałem takich naj naj kandydatów.

Lukaku – najpoważniejszy kandydat na kapitana. Jeszcze do niedzieli, zastanawiałem się , czy on czy Kane na C. Ale , jak to często w życiu bywa, problem rozwiązał się sam i na placu boju ostał się tylko Lukaku.

Defoe – typowanie Defoe na C , to odważna decyzja. potrafi strzelić 2 bramki z Liverpoolem a za chwilę , świta przestaje o nim słyszeć. To jak, dostanie karnego z Burnley u siebie czy nie? To jest chyba pytanie, na które trzeba sobie odpowiedzieć przed GW29.

Zaha – z Watfordem u siebie, to jest dobra okazja aby zastanowić się nad zawodnikiem Palace. Ja wytypowałem Zahę, uznając że jest w formie. A czy jest? Jedna bramka formy nie czyni ale jest niczym śpiew ptaków o 5 rano. Niby to jeszcze niem wiosna ale blisko, bardzo blisko.

Siggy – każda drużyna grająca z Bournemouth, ma w sobie potencjalną gwiazdę kolejki. Lukaku raz strzelił im 4 bramki a chyba tylko United strzeliło im mniej niż 2 bramki? Tak więc, Siggy jest fajną opcją na C w tej kolejce.

King – z drugiej strony, obrona Swansea do najlepszych nie należy a King w formie. Chyba warto rozważyć, jak ktoś ma tego zawodnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *