Home KAPITAN Kapitan GW27

Kapitan GW27

0

Chciałem obalić jeden mit jaki pojawił się ostatnio na blogu.

Z dwójką dzieci, nie ma się więcej czasu. Co dziś wydaje się logiczne, gdyż dwóch ancymonków, to dwa razy więcej roboty przy nich. Kiedy przeczytałem ten mit, widziałem siebie jak popijam drinki, leżąc na leżaku a dzieci rosną sobie obok jak dobrze podlewane drzewko.

Wracają do tematu, kapitan na GW27. Na dziś, jest to zwykły GW, jak dopisze D z przodu, to wtedy będzie inna historia, na inny post.

Ibra vs Bournemouth. Kapitan dla tych wszystkich, którzy zostawili Szweda w składzie i nie kupili Pana 20 pkt. Dla ułatwienia, podam że Bournemouth, na wyjazdach straciło 30 bramek, najgorszy wynik tego sezonu w Premier League.

Siggy vs Burnley 14 strzałów w ostatnich 4 kolejkach, to jest najlepszy wynik w tym czasie. Teraz mecz u siebie z Burnley. Jak go kupię, to jest duża szansa że wystawię na C.

McAuley vs Palace big cojones!

Manolo Gabbiadini vs Watford – Włoch złapał formę, a jak jest forma, to jest opcja na C.

Vardy vs Hull bo przecież nic tak bardzo nie zagmatwa w końcówki sezonu, jak powrót graczy Leicester do formy. Spotkanie z Hull u siebie, czyli walka o utrzymanie. Te dwa kluby dzielą 3 pkt i 19 BMW I8 na parkingu klubowym.

Aguero vs Sunderland – 10 spotkań, 6 bramek. Taki ma bilans z Sunderlandem

cojone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *