Home KAPITAN Kapitan GW26

Kapitan GW26

0

Takie proste wybory, które nie są proste.

Rashford z Pogba zagrają z Fulham. Właściwie to prosty wybór jest aby wystawić jedno z nich na C. Pogba 20 strzałów , 9 celnych i 2 bramki. Pod względem strzałów, to jest najlepszy wynik w ostatnich 4 kolejkach. Rashford oddał 19 strzałów, 9 celnych i zdobył 3 bramki. I teraz , zagrają z Fulham. Fakt , że na wyjeździe ale przecież nie ma to większego znaczenia kiedy zawodnik jest w formie. Fulham straciło 8 bramek w ostatnich 4 spotkaniach. Prosty wybór, ale meczyk o 12:30 i tylko czekać jak klątwa 12:30 zmiecie nasze nadzieje o dużych punktach. Jeżeli nie zważasz na takie sprawy, masz bardzo dobry i prosty wybór.

9 bramek straconych to wynik Huddersfiled. Najgorszy wynik w Premier League dla najgorszej drużyny Premier League. Nic, tylko decydować się na Aubę albo Lacazette na C. Lacazette oddał 10 strzałów, 3 był celne i z tego padły 2 gole. Auba 9 strzałów, 3 był celne i jest jedna bramka. Mamy jednak dwie większe różnice pomiędzy nimi. Lacazette czeka na piłkę w polu karnym, gdzie dotknął piłkę 22 razy a Auba tylko 14. Z drugiej strony, Auba wykonuje karne. To jest niewątpliwa przewaga.

W ostatnich 3 spotkaniach pomiędzy LFC a BOU padło 11 bramek i wszystkie padły dla graczy LFC. W ostatnim spotkaniu Salah zdobył 3 bramki na wyjeździe. W tych 3 spotkaniach zdobył łączenie 5 bramek. Gdzieś nawet świtało mi aby wystawić go na TC w tym spotkaniu ale w poniedziałek w okolicach 23 , przeszła mi taka akcja. Niestety, bo Bournemouth w ostatnich 4 meczach wyjazdowych straciło 13 bramek, i to jest najgorszy wynik w tym czasie. Mamy Aubę i mam Salaha, ale chyba wystawię Salaha na C. Po raz 3 z rzędu…

Jest też Son vs Leicester, który po powrocie na boiska Premier League nie przestaje zdobywać bramek. Nawet, jeżeli przechodzi obok spotkania, to i tak wystarcza jeden błysk jak z Newcastle aby zdobyć bramkę. Taka ciekawostka, w 4 ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami mamy dwa kosmiczne wyniki, 5-4 i 1-6. Oba wygrane przez Tottenham…a Son w dwóch ostatnich spotkaniach oddał 10 strzałów. Tylko 3 były celne i zdobył 2 bramki. 18 razy znajdował się z piłką w polu karnym. To jest najlepszy wynik pośród pomocników.

Aguero na C vs Chelsea? 17 spotkań, 12 bramek. 12 spotkań w Premier League, 7 bramek. Kun. Easy. Może ktoś chce sobie kupić koszulkę z takim ładnym napisem? =>KUN.EASY

I na koniec Jimenez vs Newcastle. Taka fajna różnica na poniedziałkowy wieczór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *