Home KAPITAN Kapitan GW25

Kapitan GW25

0

Bardzo fajna kolejka przed nami, taka na 100 pkt. Czyli, ktoś znowu dostanie po mordzie i zastanawiam się, dlaczego to będę znowu ja?

Rozpoczyna Alexis kończy Jesus, a pomiędzy tą dwójką mamy całą masę dobrych wyborów na C.

W ostatnich 4 spotkaniach, Alexis 17 razy strzelał na bramkę przeciwnika a wszystko to jak krew w piach. Ta krew od razu…gdyby jeszcze Hull było tym zespołem z początku sezonu. Teraz, kiedy ograli Liverpool a wcześniej wywalczyli pkt na wyjeździe z United , poważnie zastanawiam się nad tym czy wystawić Jakupovica w pierwszej XI niż nad tym czy wystawić Sancheza na C.

Nie ma znaczenia z kim zagra Ibra, bo on zawsze jest dobrym wyborem na C. Więc napiszę tylko, że tym razem zagra z Watfordem u siebie. Czego więcej do szczęścia potrzeba?

Lukaku i Boro na wyjeździe. Kupiłem go. Powodzenia.

A Crouch to też jest dobry kandydat na C w tej kolejce? Zawsze , w każdym sezonie jest jakaś historia która nie była prawdopodobna przed sezonem i w tym, Crouch i jego forma jest moim TOP3 a może nawet TOP1. Crouch na C, kapitalna historia tego sezonu FPL.

Andy C, jeżeli tylko zagra, to też jest opcją. Zawodnik w formie, grający u siebie. Do tego, przy posiadaniu mniejszym niż 5%, jest fajną różnicą na C.

Siggy! Mój ulubiony zawodnik w Premier League, wraca na salony. Panowie głowią się jak by tutaj wstawić Islandczyka do składu? A warto, bo jak mi powiedział kolega w robocie, nic nie grał z City ale i tak bramkę zdobył. I rożne ma, i wolne ma. Nic tylko kupić i wystawić na C. Przeciwnik nie ma znaczenia, Swansea w formie, czyli Siggy w formie.

I w taki sposób, może trochę ślamazarnie, może trochę chaotycznie ale jednak, dotarliśmy do poniedziałku 13 lutego 2017. Godzina 2100 i City zagra z Bourenmouth. To z nich ostatnio Lukaku zrobił miazgę a może to zemnie miazgę zrobił? Mamy dwa fakty przed tym meczem. Fakt nr1, obrona Bournemouth jest najsłabszą obroną Premier League. Jesus jest w formie, 1 bramka, 2 bramki…teraz, taki jeden czy drugi wystawi Jesusa na C i będą dzwonić po 23 żeby tak przypadkiem spytać, czy nie wiem jak mecz i czy Jesus coś zrobił…zapowiadam, nie odbieram telefonu, nie odpisuje na głupie smsy.