Home KAPITAN Kapitan GW25

Kapitan GW25

0
0

Nasz ulubiony wybór na C, Kane zagra u siebie z United i jeżeli nie porzuciłeś swojej drużyny kilka kolejek temu, to warto się zastanowić nad zmianą kapitana.

We wtorek pewnie chciałeś szukać różnicy w spotkaniu WHU – Crystal Palace . Zrozumiałe to jest. Arni w dobrej formie a Palace ostatnio wróciło do gry z początków obecnego sezonu. Życie zweryfikowało te plany, Arni świeci się na czerwono , mając 25% szansy na grę w najbliższej kolejce. Plan , genialny w swoje prostocie , idzie w zapomnienie.

Ale wtorek to nie tylko WHU czy Arsenal. Dyplomatycznie pomijam zawodników Arsenalu, to od dawna wybór tylko dla fanów. Za to Liverpool vs Huddersfield jest historią , nad którą warto się pochylić. Przegrana z Łabędziami w ostatniej kolejce, była dużą niespodzianką. Ale przegrana do zera, jest już niemal sensacja. Kiedy ostatnio nie zdobyli bramki, w następnym spotkaniu zdobyli 4 bramki i nie przestali strzelać do tej ostatniej kolejki. Aby nie szukać daleko, to nie był pierwszy raz kiedy Fabian niszczył nasze marzenia o duże punkty w FPL. Tottenham po 0-0 na Wembley, powetował sobie to niepowodzenie 3 bramkami z WHU.
Kto oglądał spotkanie Swansea LFC, ten zapamiętał kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki przez zawodników Klopa. xG na ten temat ma swoje zdanie , określone w liczbie 2.20. Gdyby ktoś zdecydował się na Salaha lub Firmino, ten wystawi zawodników z 54% i 40% posiadaniem w grze. Nie będzie to różnica, raczej rozsądna decyzja.

Różnicą jest Hazard. Hazard w formie, dwie bramki z Brighton , bramka z Arsenalem. Wskaźnik myszki sam leci do Belga aby kliknąć na koszulkę i ustawić na C. Decyzja ta , będzie łatwiejsza do podjęcia, kiedy sprawdzisz historię Hazarda z Bournemouth. Lubię takie historię, one sprawdzają się w tym sezonie. 5 spotkań i 5 bramek w Premier League.Klikaj na koszulkę i dawaj na C. 6,9% posiadania, przy dwucyfrowym wyniku punktowym, przyniesie zielone strzałki.

Kiedy widzę Aguero na samym szczycie zakupów przed GW25 to jakoś słabiej ta moja opcja na C na najbliższą kolejkę wygląda. Super jest ten Aguero, zdobywa bramki na lewo i prawo. Pewne miejsce w składzie itp itd. Wszystko przemawia na jego korzyść , wszytko oprócz klątwy która będzie wisiała nad jego głową w najbliższej kolejce. Spokojnie, nie chcę zniechęcić kolegów przed tym wyborem, po prostu zwracam uwagę, że takie oczywiste sytuacje w FPL nie zawsze, okazują się wygrane. Już raz WBA , miało być chłopcem do bicia. Skończyło się na 0-0 z LFC i 3 pkt dla Salaha na C.

Zaczynałem pisać ten tekst z mocny przekonaniem , że Aguero zgarnie pełną stawkę w najbliższej kolejce. Teraz, kiedy popełniłem tyle słów, już taki pewny nie jestem. Gdyby spotkanie Liverpoolu było w środę ( nie pytaj, dlaczego miałoby być w środę proszę) pewnie zdecydowałbym się na Salaha z miejsca. Wydaje mi się, że dobrą prognozą do wyboru C, będą spotkania FACUP. Liczę na to, że kilku gości odpocznie jednak i zacznie spotkania na ławce rezerwowych. To zmniejszy ryzyko rotacji w lidze, ryzyko kontuzji, kartek a sam zawodnik, będzie miał trochę więcej sił i chęci do nabijania punktów w FPL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *