Home KAPITAN Kapitan GW23

Kapitan GW23

0

Sanchez vs Watford, Kane vs Sunderland czy Ibra vs Hull? Oto jest pytanie.

Sanchez lubi grać z Watfordem, pisałem o tym niedawno. Czy oprócz tego, są jakieś przesłanki aby to on był naszym C? Watford stracił 8 bramek w ostatnich 4 kolejkach. Więcej stracił Sunderland, 11 najgorszy wynik w tym czasie. Hull również 8 bramek straconych.

Jak wygląda sprawa z oddanymi strzałami na bramkę przeciwnika?

Kane 15 strzałów 10 celnych, 5 bramek.
Alexis 23 strzały, 8 celnych, 3 bramki.
Ibra 12 strzałów, 6 celnych, 2 bramki.

Czyli mamy najgorszą obronę ( Sun ) vs zawodnik z największa liczbą celnych strzałów na bramkę przeciwnika? Kane wydaje się dobrą opcją. 20% posiadania, to jest różnica w porównaniu do tych dwóch zawodników. Pamiętajmy też, że Sunderland to drużyna której w ostatnich dniach rozpadła się obrona. Djilobodji zawieszony, PVA szuka mieszkania w Londynie.

Dwa razy więcej strzałów Sancheza niż Ibry a z tego tylko jeden gol więcej. Kto wystawi tego zawodnika na C, liczy na to , że liczba strzałów utrzyma się na tym samym poziomie ale będzie więcej celnych strzałów i te zaczną wpadać do bramki przeciwnika.

Ibra robi swoje. Czyli a tu bramka albo dwie , albo bramka i dwie asysty. Od GW11 mieliśmy tylko 3 kolejki, w których nie zdobył bramki lub asysty. Ostatni taki występ miał miejsce w poprzedniej kolejce. Takie moje usprawiedliwieni tego że mam Ibrę na C. Bo właściwie, nie widzę powodu dla którego miałbym go nie wystawić na C? Livermore odszedł, Snodgrass szuka mieszkania w Londynie a Mason dochodzi do siebie. To jest trzech podstawowych zawodników z linii pomocy, bez których Hull przyjedzie na Old Trafford. Proszę nie wyciągać FACUP, to nic nie znaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *