Home KAPITAN Kapitan GW22

Kapitan GW22

0
0

Auba vs WHU – prosty wybór jeżeli popatrzymy na to jak w ostatnim czasie spisuje się obrona WHU. Auba oddał 14 strzałów, 7 celnych i zdobył 4 bramki. Mi bliżej do kolejnej bramki w drodze po koronę króla strzelców dla Auby niż CS dla Fabiana. Pierwsze spotkanie w kolejce, ktoś jeszcze pamięta o tym?

Salah vs BRI – jedno jest pewne, przeciwko TOP6 Salah bramek nie zdobywa. Oznacza to, że zostają takie jak z Brighton aby nabić sobie liczbę bramek aby dalej liczyć się w walce o najlepszego strzelca. W ostatnich 4 meczach, 9 strzałów, 7 celnych, 3 bramki. Jeżeli sędzia pokaże na 11, to może tym razem nie odda piłki koledze…

Hazard vs NEW – na przełamanie. aby odrobić to co nie wyszło w dwóch ostatnich kolejkach. 10 spotkań w Premier League vs NEW , 7 bramek i 3 asysty. W tym, raz hattrick a raz 2 bramki.

Richarlison vs BOU – tutaj również na przełamanie. Pomocna może być obrona BOU która w ostatnich 4 spotkaniach straciła 12 bramek ( najwięcej w tym czasie). Brazylijczyk oddał 7 strzałów , w tym tylko 2 celne. Dlatego też, nikt nie rzuca się aby mieć Richarlisona w składzie.

Aguero vs WOL – ok, Kun wrócił i ma spotkanie u siebie z Wolverhampton poniedziałkowy wieczór. To może być fajna różnica na C. City musi gonić a Aguero ma najprawdopodobniej pewny skład. Jego forma rośnie, z Lisami 4 pkt, później 5 z Southampton i 6 z Liverpoolem. Warto pamiętać, że Kun tylko w dwóch kolejkach zrobił więcej niż 10 pkt…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *