Home KAPITAN Kapitan GW19

Kapitan GW19

0

City zagra u siebie z Bournemouth, super że popsuliście Sterlinga i zagra za pkt czy dwa. Brawo Wy.

Do Sterlinga jeszcze wrócę , teraz inne opcję na C.

Piątkowe spotkanie Arsenal – Liverpool. Kiedy grali na Anfield zagrałem Firmino na C i mi się opłaciło. Historia tych spotkań jest prosta, bramki. Dużo bramek. W ostatnich 4 spotkaniach, 21 bramek. Możesz policzyć średnią. Ja dwa razy liczyłem. W pracy, uznałbym takie dane za nie realne, błędne, bez znaczenia ale w FPL to są dane które powodują uśmiech na twarzy. Jeżeli ktoś szuka różnicy na ten GW, uważa że spotkanie City jest za proste. Ma tylko Sterlinga,który jest blisko klątwy FPL , jest nadzieja. Tam gdzie nikt nie patrzy, ale historia spotkań woła o wystawienie kapitana. Szczególnie po stronie gości. Coutinho 16 strzałów, Salah 16 strzałów, w ostatnich 4 spotkaniach. Firmino na tym korzysta, ciekawe co z Mane? Czy w końcu zacznie spotkanie od pierwszej minuty?

Kiedy podczas GW3, ja wystawiłem Firmino na C. Zdecydowana większość z Was, wystawiła Lukaku. Sensowna to była decyzja, grał u siebie z Leicester,United było w formie. Przestrzelony karny i 0 pkt. Wykorzystany karny dałby 4 bramkę w 3 kolejnych spotkaniach. Ma rachunki do wyrównania, jest w formie, można grać jako różnicę.

Jak ktoś ma innych sensownych kandydatów, to czekam na komentarze. Idealne miejsce aby wpisać hasło Harry musisz. Teraz czas na zawodników City. Zaha czt Benteke albo Austin Wrzucam do sondy, mozna oddać na nich swój głos.

4 spotkania z Bournemouth , 6 bramek. Jeden hattrick. Super , szkoda że Sterling jest najczęściej kupowanym zawodnikiem przed GW19. Smutne to jest, czuję się jak Bolo Łącznik który stracił kasę na wygranej Powiśla. Łzy mi do oczu napływają na samą myśl o ilości punktów które się nie wydarzą. Może jednak zaryzykować i zostawić młodego Anglika na C? Chyba nie mam innego dobrego kandydata w swojej drużynie. Nie mam wyjścia.

KdB? Z Tottenhamem, gość fruwał po boisku. Pytanie jest tylko jedno, kiedy odpocznie? Belg zagrał we wszystkich spotkaniach od początku sezonu. Kiedyś musi usiąść…

W związku z tym, kto, Jesus może? Jakoś tak mi przyszedł do głowy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *