Home KAPITAN Kapitan GW18

Kapitan GW18

0

Takiego wyboru kapitanów dawno nie było.

Zakładając , że ten lepszy kapitan zagra u siebie wybór jest przeogromny i obejmuje wszystkie nazwiska w formie , plus kilka tych zapomnianych.

Auba vs Burnley , poematy można pisać na temat skuteczności Auby i słabej formy Burnley. Tylko to Burnley zaliczyło ostatnio CS a z Totakmi walczyło do 93 minuty, kiedy to Eriksen trafił do bramki. Granie 5 w obronie przynosiło efekty. Jako nie posiadacz Auby w zespole, jakoś mi tak się spokojniej śpi przed tym meczem. Już tyle razy przeżywałem ostatnio jego nie posiadanie , że jeden odpal z Burnley raczej mnie nie zabije w OR.

Wilson vs Brighton , jeżeli zagra od pierwszej minuty, to można się decydować. Nikt nie wie w jakiej jest teraz formie ale to cały czs jest drugi napastnik w grze. I nie może być to dzieło przypadku, po prostu ten sezon jest bardzo dobry w jego wykonaniu i przed dwoma ciężkimi wyjazdami, spotkanie z Brighton u siebie to dobry moment na podgonienie statystyk.

Hazard vs Leicester – Sarri powiedział takie coś po ostatnim meczu :

Eden is okay. Maybe one day to rest; two days at most. He could be very important in this (forward’s) position

i to jest dobry moment aby odkupić Belga i wystawić go na C. Widać Włoch przejrzał na oczy i uznał , że z dwóch połówek napastników czyli duetu Morata – Giroud nie zrobi jednego dobrego napastnik na Premier League, więc Eden dostanie wystąpi w takiej roli.

Sterling vs Palace – ostatnie dwa spotkanie to wygrane 5-0 dla City a w ostatnich 3 spotkaniach za każdym razem trafiał do bramki Palace. W przypadku zawodników City , mamy taką samą sytuację od lat, nie wiemy czy zagrają w pierwszym składzie.

Sane vs Palace – ten który odpoczął we wtorek. To powinno oznaczać pewne miejsce w podstawowej XI na Palace w sobotę. Przy takiej formie Niemca, bardzo ciekawa opcja na C.

Anderson vs Watford – Brazylijczyk w formie, Młoty w formie. Pewnie dosyć mocno kusi oddać opaskę do niego i nie dziwię się , sam bym tak kombinował. Oddanie opaski dla Anderson nie ma słabych punktów, bo wszytko przemawia za takim rozwiązaniem.

Rondon vs Fulham – bo Rondon zdobywa bramki a Fulham traci je na potęgę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *