Home KAPITAN Kapitan GW17

Kapitan GW17

0

Oczywisty wybór, tekst bez sensu?

Wiem , Harry Kane i jego dwie bramki powodują , że mamy tego jedynego słusznego na C. Te dwie bramki, spowodowały, że wszyscy rzucili się na niego a jaka jest historia z najczęściej kupowanym zawodnikiem?

Jest jeden problem tylko, większość z gającyh w dupie ma zabobony. Dla nich Kane na C jest sprawą oczywistą. I wtedy znowu może się okazać że będzie najczęściej wystawianym zawodnikiem C. Jęzeli wyjdzie mu spotkanie , ponownie strzeli dwie bramki, wtedy sami wiecie co się dzieje. Jeżeli klątwa zadziałała a nasz kapitan odpali, to możemy cieszyć się z kolejnych awansów w OR.

Przepraszam wszystkich fanów Sona i Eriksena, bo ja tak tylko o tyk że Kane to, Kane tamto a tutaj Son w formie, Eriksen z bramką. Daleko od klątwy są chłopaki. Można grać ich na C. Nie ma co pękać.

Mamy takich zawodników jak Hazard czy Morata. Drugi mecz z rzędu, bez celnego strzału na bramkę przeciwnika? Nie wydaje mi się. Tylko szkoda już we wtorek zagrać kapitana. Przynajmniej dla mnie.

Rooney vs Newcastle? Śmieszki? Ja tam z Rooneya w formie się nie śmieję. Raczej cieszę się z jego bramek i asyst. Nie zostanie królem strzelców tego sezonu ale z Newcastle piłka lubi wpadać do bramki. 14 razy w całej historii występów. W dwóch ostatnich sezonach, tak wtedy kiedy już nie był „gwiazdą” raczej obciążeniem w kasie United, zdobył po dwie bramki. Raz u siebie i raz na wyjeździe.

Austin vs Leicester – jeden z moich ulubionych zawodników wrócił do formy. Kiedy grasz z FPL, w pewnym momencie musisz odrzucić metkę z ceną i skupić się na tych zawodnikach, którzy faktycznie punktują. 4 bramki w ostatnich 4 spotkaniach, dają podstawy aby wystawić Austina na C.

Coutinho vs WBA. Odpoczął z Evertonem. Wkurzył kilka osób tym swoim , marnym , jedno punktowym występem, to teraz proszę. Pierdylion punktów na C. Pozostaje pytanie, jak Brazylijczyk przyjął ten fakt? Czy zareaguje pozytywnie? Czy ma już wyjebane i myśli o wspólnej grze z Messim i Suarezem? Dowiemy się w środę koło 23:00. Oczywistcie, lepszy wyborem jest Salah ale kto wie czy on zagra? Rotacje LFC nie dają mi spać po nocach.

Zawodnicy City na C? Pewnie że tak, prosty wybór. Najlepszy w tej kolejce? Tak właśnie się okaże, tylko który z nich? Tego nawet sam Pep nie wie. On tylko wie, że będzie grubo vs Swansea na wyjeździe.

Lukaku? raczej DDG vs Bournemouth u siebie. I nie ważne, jakie inne nazwisko z drużyny United podstawicie w miejsce Lukaku. Przed 21 w środę w drużynie Unioted, liczy się tylko jeden zawodnik w FPl i jest nim DDG.

Jeżeli w drużynie United jest jeden DDG to kto jest w Kanonierach? Jak dla mnie, nie ma zawodnika, który jest materiałem na C w tym momencie sezonu. Tak samo jest w WHU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *