Home KAPITAN Kapitan GW16

Kapitan GW16

0
0

Wiem że trzymacie Kane na C vs Stoke.

Wiem, że czekacie , bo teraz się uda. Tak na dobrą sprawę, Kane miał jeden mecz w którym nie zdobył bramki. Jeden w ostatnich 3 meczach.

Wiem, że już sprawdziliście, jak Kane niszczył Stoke ostatnimi czasy. 3,1,2 to liczba bramek jaką strzelał Stoke w 3 ostatnich spotkaniach. Imponujące, trzeba przyznać. Ale sceptyczni zauważą jeden fakt, Tottenham za każdym razem, wygrywał wtedy 4-0. Czy teraz drużyna Pochetino ma taką formę?

Wiem, że znacie klątwę obecnego sezonu. I nie jest to klątwa Wembley. To klątwa nad najczęściej kupowanym zawodnikiem przed kolejką. Tylko Salah się oparł. Pozostali polegli.

Lista jest długa i nikt nie spodziewał się tego, że w następnej kolejce po super wynik, będzie taki piach. Wtedy, wybór Hazarda na C nie taki oczywisty. Szkoda, bo chciałem mieć spokojny tydzień. Jednak, Hazard swoim 30 pkt występem na C, ściągnął na siebie gniew Bogów FPL. Ja z nimi, nie zadzieram. Tylko jedna rzecz , może mnie przekonać do takiej decyzji. Joe Hart. Jeżeli wróci do bramki, wtedy ja moge się zastanawiać nad Hazardem na C.

Swoje szansy szukam w derbach miasta Beatlesów. Salah na C? Liverpool musi powalczyć w UCL. I niby mógłbym sobie spokojnie żyć z przeświadczeniem, że Klop wystawi go później od pierwszej z Evertonem ale nie jestem przekonany do tego w 100%. Bo kusi mnie aby wystawić na C, zawodnika z drużyny która w ostatnich 6 spotkaniach zdobył 19 bramek.

Zostaje Arsenal, wystarczy że zgrają tak jak z United a Forster nie zagra tak jak DDG. Proste jak 2+2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *