Home KAPITAN Kapitan GW15

Kapitan GW15

0

Hazard odpoczął, Hazard na C vs Newcastle?

Zmęczony jestem wyborem C. Od tylu kolejek nie mogę trafić że równie dobrze , mógłbym losować swojego kapitana i pewnie lepiej bym na tym wyszedł. Wracając do Edena. W jego absencji, należy szukać plusów. Ci od minusów, zaraz zaczną go sprzedawać. Jednak, najmądrzejsze co można zrobić, to wystawić Edena na C.

Ja miałem taki plan, że kupię sobie Aguero i to jego wystawię na C. Ale wiecie jak jest z planami…do pokoju wszedł Pep i powiedział ni chuja. Aguero zagra w środku tygodnia, zagra też Jesus a do tego Sterlig. I nikt , dosłownie, nikt nie będzie wiedział, kto zagra w niedzielę z WHU. Fuck off. Tyle monologu Pepa. Mój plan poszedł do kosza.

Dalej zostaje to losowanie. Albo nie, Kane zostaje. Ten który zawodzi? W dzisiejszych czasach, dwa mecze z rzędu z bramką to nawet wysoka forma. Tottenham gra poniżej oczekiwań ale Kane robi swoje. Wiadomo, lepiej gdyby strzelił dwie , trzy bramki ale ta jedna i tak dała nam trochę punktów. W poprzednim sezonie, strzelił im 2 gole i zaliczył asystę. Tylko kogo to dziś obchodzi? Powstaje też pytanie, czy on wyjdzie w pierwszym?

Salah jest w takie formie że nie ma się nad czym zastanawiać?

Gwiazda ostatniej kolejki Rooney vs Huddersfield które w 3 ostatnich meczach straciło 11 bramek. Co może stać się więcej niż 2 pkt od Moraty w tym GW albo od Lukaku w poprzednim?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *