Home KAPITAN Kapitan GW14

Kapitan GW14

0

Eeeee, nie spać, zwiedzać. Za chwilę następna szansa aby powalczyć o zieloną strzałkę. Kilka dni na podjęcie trudnej decyzji dla mnie, Morata czy Kane na C?

Jest Pascal który nawet w przegranym spotkaniu , dostaje 3 BPS. Trochę to nie po mojej mysli ale ok. Widać, że dobry grajek i teraz można wykorzystać sytuację grania u siebie. Za to na wyjeździe, można postawić na Harrego K. Podobno to jest głupota aby stawiać na tego zawodnika ale gdyby spojrzeć na jego ostatnie 4 spotkania wyjazdowe. Mamy 3 x 2 gole i jedno 0 z Arsenalem. Ostatnim razem, kiedy HK i spółka zawitali do Leicester nie zostawali z nich za wiele. Kane zdobył 4 bramki, Son 2…

Pisanie o Lukaku ma sens? Zapewne nie będzie najczęściej wybieranym kapitanem podczas nadchodzącej kolejki ale zawsze będzie siedział gdzieś tam z tyłu głowy. Ale patrząc na rynek przed GW14, Lukaku jest najczęściej sprzedawanym zawodnikiem a w jego miejsce Morata. Więc , idąc za mądrością tłumów. Dajmy sobie spokój z Lukaku?

Właśnie , Morata wygląda na kogoś, kto może przynieść zielone strzałki. Hazard również. Jednak jest ta historia z zawodnikami,którzy są najczęstszym celem transferowym przed GW…mam obawy.

Jest Sanchez na Huddersfield u siebie. Niby zdobył bramkę ale podobno był jednym z gorszych zawodników na boisku. Laca został zmieniony i nikt tego nie zauważył.

Jak co kolejkę, zawodnicy City są opcją na C. W niedzielę najlepszy był Sterling i trzeba było dużo odwagi aby to właśnie jego na C wystawić. Czy ta jedna kolejka coś zmieniał w tej kwestii? Wydaje mi się że nie. Nic nowego od City, dalej walka żywiołów.

Salah zagra na wyjeździe ze Stoke i może być fajną różnicą na C. Kiedy wszyscy szukają kasy na zawodników w niebieskich koszulkach, aby później wystawić ich na C. I tutaj , tak jak chyba w większości zawodników, jest szansa rotacji. Ale Klop pokazał w spotkaniu z Chelsea , że ma inne podejście do tego tematu. Mane i Firmino na ławce…w takim spotkaniu?

Dlaczego wybór pomiędzy Moratą a Kanem jest trudny? Bo chyba tylko raz zdarzyło się, aby zawodnik najczęstszej kupowany przed GW, zdobył dobre punkty. A Kane na wyjazdach, niszczy system w tym sezonie. To są sprawy oczywiste i potwierdza je historia obecnego sezonu.

Trudno sobie jednak w głowie ułożyć taką historię, że Morata u siebie z Łabędziami ugra mniej punktów niż Kane na wyjeździe z Lisami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *