Home KAPITAN Kapitan GW12

Kapitan GW12

0

U mnie, na dziś Lukaku a u Was?

Kolega Garret straszy Kanem na C. Rzeczywiście, jeżeli grać HK na C ,to raczej na wyjazdach i przeciwko trudniejszym przeciwnikom. Tak jak to było z Evertonem na przykład. Trochę nie dawałem wiary w to co kolega mówił a później zobaczyłem , w 5 ostatnich spotkaniach Arsenalu z Tottenhamem, HK strzelił 6 bramek. To stawia go w dobrym świetle przed GW12. Nie pojechał na kadrę , odpoczywał w domu. Rzeczywiście, dobry kandydat na C.

Po trzech bramkach Eriksena z Irlandią, zapewne pojawią się pomysły aby to właśnie Duńczyk dostał opaskę na GW12. Im mniej oczywisty kapitan tym więcej punktów w tym sezonie. Takie proste wytłumaczenie tego ruchu. Chociaż może dobra forma Duńczyka, to jest kolejny argument ZA Kanem? W poprzednim sezonie, 6 bramek Kane padło po podaniach Eriksena, najlepsza taka para poprzedniego sezonu, ex aequo z duetem Siggy – Llorente.

Salah, oczywisty wybór na C? Bramka z Tottenhamem, wpadka z Huddersfield u siebie i ten niewykorzystany karny. GW11 i dwie bramki z WHU. Oczywiście, panowie czekają na info co z Mane? Ale spokojnie, w tych dwóch pierwszych spotkaniach, Mane nie było w składzie a i tak , Salah punkty zdobył. Wczoraj, Coutinho zagrał od pierwszej minuty z Anglią i może to on pomoże w zdobywaniu bramek? Jak by nie ptarzęc, Salah jest bardzo dobrym wyborem na C.

Morata? Wszyscy dookoła polecają do składu, więc na C wydaje się dobrym wyborem. Ja nie jestem przekonany i obawiam się że mogę nie mieć racji w tym wypadku. Dlatego też, skupię się na kimś innym. Azpi i jego dwie bramki i dwie asysty vs WBA.

Lukaku na C. Niby oczywisty wybór na C w tej kolejce ale czy na pewno? Nie ma Pogby, nie ma bramek dla Lukaku. Więc jeżeli wystawiać Lukaku na C, to właśnie po to aby trafić w jego przełamanie na stadionach Premier League. Wszyscy o tym co zrobił Eriksen na repach a Lukaku został w tym czasie, najlepszym strzelcem Belgów. W wieku 24 lat. Takie historie jak 5 bramek w 8 spotkaniach z Newcastle, zostawmy gdzieś na boku. Najwyżej wyciągniemy ją jak zdobędzie 6 i 7 w 9 meczach.

Jesus na C? Sane na C? Sterling na C? Aguero na C? Pep masz jakąś podpowiedź dla szukających zielonych strzałek na swojej drodze?

Richarlison grający u siebie z WHU. Taka sytuacja jest, że akurat ten zawodnik woli strzelać bramki na wyjazdach. Watford zdobył u siebie tylko 5 bramek w tym sezonie. Nie twierdzę , że ten wybór jest zły, tylko jeżeli Brazylijczyk nie strzeli bramki w tym spotkaniu , to jakoś specjalnie zaskoczony nie będę.

Zaha , ktoś coś?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *