Home KAPITAN Kapitan GW11

Kapitan GW11

0

Eden Hazard vs FPL.

Właściwie , to nie widzę powodu aby wybrać innego zawodnika na C niż Eden Hazard. Oczywiście, przy założeniu , że będzie w pełni sił. Kiedy już dostaniemy takie potwierdzenie , można wystawić Belga na C i spokojnie czekać na niedzielę. Znaczna część naszych czytelników lubi czytać o strzałach oddanych, xG itp. W wypadku Hazard również mógłbym odnieść się do takich twardych danych. Tylko czy nie lepiej przyjąć proste założenie, Hazard gra zajebiście a obrona Crystal Palace taka zajebista nie jest? Hazard od dwóch kolejek bez bramki i to będzie również działało na jego korzyść. Taki tam, głodny zwierz na polowaniu. 106k graczy, którzy przed spotkaniem z Crystal Palace u siebie sprzedało Belga chyba wie dużo więcej od nas…bo nie jest w żaden sposób decyzja racjonalna.

Kun Aguero = 65 minut i bramka. Można założyć spokojne 6 pkt x2. Taka spokojna inwestycja od której oczekujemy zwrotów niczym jak za Bitcoin a dostajemy słabo oprocentowaną lokatę. to po prostu oznacza, aby nie spodziewać się zbyt wiele. To nie jest GW3, to jest GW11 i nie ma co zakłamywać faktów. 65 minut i 1 bramka, tego należy oczekiwać. Czasami taki wynik to super sprawa która daje zielone strzałki a czasami mało znaczące punkty który powodują niechęć do FPL.

Gdyby ktoś szukał różnicy na C, to ma fajna kolejkę aby taką oto różnicę na C wystawić. Arnautovic, który zagra u siebie z Burnley. Arni musi tylko potwierdzić, że zagra w tym meczu. Wtedy mamy zawodnika przeciwko drużynie, która straciła 21 bramek w tym sezonie ( 3 najgorszy sezon tego sezonu). Siggy na C vs Brighton. 4 bramki w 4 ostatnich meczach, to jest statystyka która przemawia za tym, aby Islandczyk został kapitanem na najbliższą kolejkę. I pewnie nie można zapominać o takich zawodnikach jak Sterling czy Mahrez. Oni niestety są narażeni na rotację i o tym trzeba zawsze pamiętać.

Firmino ,  ostatnie 3 spotkania to regularne bramka i asysta w każdym z nich. Brazylijczyk uwielbia grać z Arsenalem. 6 spotkań, 5 bramek, 3 asysty. Fajne liczby a ja w poprzednim sezonie wystawiłem Firmino na C z Arsenalem i nie żałowałem. Wtedy jak i dziś to było ryzyko do podjęcia dla nielicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *